Taylor Swift

i

Autor: Christopher Peterson / SplashNews.com/East News Taylor Swift pobiła rekord.

Gwiazdy

Taylor Swift z niesamowitym osiągnięciem. Pierwsza kobieta w historii, która tego dokonała

2023-08-30 14:03

Taylor Swift odniosła spektakularny sukces. Od kilku miesięcy można mówić, że amerykańska gwiazda nie ma konkurencji wśród koleżanek z branży. To piosenkarka, która aktualnie sprzedaje najwięcej płyt i koncertów na świecie. Teraz może pochwalić się kolejnym sukcesem, którego do tej pory nie udało się osiągnąć żadnej innej kobiecie.

Taylor Swift jest u szczytu swojej kariery. Jej fenomen w aktualnym świecie muzyki jest zdumiewający. Jej płyta pod tytułem Midnights pobiła wiele rekordów. Dzięki niej Taylor stała się pierwszą gwiazdą w historii, która swoimi piosenkami zapełniła całą najlepszą dziesiątkę prestiżowego notowania Billboard Hot 100. Krążek sprzedał się w milionowym nakładzie. Dodatkowo single promujące album, głównie Anti-Hero oraz Karma, podbijają stacje radiowe w Stanach Zjednoczonych i Europie. Potem przyszedł czas na trasę koncertową The Eras Tour, która stała się jednym z najważniejszych na skalę globalną wydarzeń kulturowych 2023 roku. Teraz Swift może pochwalić się kolejnym sukcesem, na który fani czekali od dawna.

Hity Lata 2023 - te piosenki będą królować w te wakacje!

Taylor Swift z nowym sukcesem

29 sierpnia 2023 Taylor Swift znów zapisała się w historii współczesnej muzyki rozrywkowej. To właśnie tego dnia piosenkarka przekroczyła liczbę 100 milionów miesięcznych słuchaczy na Spotify. Do tej pory nie osiągnęła tego żadna kobieta. Co więcej, Swift jest drugą osobą, której się to udało. Wcześniej takim sukcesem mógł pochwalić się jedynie The Weeknd.

Taylor Swift w Polsce

Amerykańska gwiazda wystąpi w Polsce aż 3 razy. 1, 2 i 3 sierpnia 2024 roku Swift wystąpi na stadionie PGE Narodowym w Warszawie w ramach The Eras Tour. To trasa, która podsumowuje wszystkie jej dotychczasowe płyty. Można na niej usłyszeć na żywo takie hity jak Blank Space, Shake It Off, Love Story czy I Knew You Were Trouble.