Tak wygląda mieszkanie sanah! Przytulny kąt, w którym powstają megahity [ZDJĘCIA]

2022-04-12 9:10
Tak wygląda mieszkanie sanah! Przytulny kąt, w którym powstają megahity [ZDJĘCIA]
Autor: Magic Records Poland Tak wygląda mieszkanie sanah! Przytulny kąt, w którym powstają megahity [ZDJĘCIA]

Kilka hitów numer jeden, setki tysięcy sprzedanych płyt i zawsze komplet publiczności na koncertach. Sanah w ostatnich dwóch latach rozbiła bank, jeśli chodzi o popularność i uwielbienie słuchaczy. Młoda artystka chroni swoją prywatność i nie ujawnia szczegółowych informacji na temat rodziny, czy chociażby swojego narzeczonego. Postanowiliśmy jednak sprawdzić, jak mieszka artystka - fenomen naszych czasów.

Mieszkanie sanah to kolorowy, przytulny kąt, w którym napisała kilka swoich megahitów. Nic więc dziwnego, że fanów interesuje to, jak mieszka ich ulubiona muzyczna gwiazda. Artystka w przeszłości udostępniła sporo zdjęć, które pokazują, co znajduje się na ścianach, jakie ma łóżko i elementy dekoracji. Wykonawczyni megahitu Kolońska i Szlugi ewidentnie lubi kwiaty. To właśnie one najbardziej rzucają się w oczy. Sporo jest też elementów świetlnych, takich jak lampki czy świeczki. Oczywiście głównym elementem są również instrumenty muzyczne. Elektryczne pianino, mikrofon i wydane płyty. Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia w poniższej galerii.

Mieszkanie sanah - zdjęcia

Kolońska I Szlugi - byliśmy na planie teledysku sanah! [TYLKO U NAS]

Sanah 2022 - piosenki, koncerty

Sanah na początku grudnia ubiegłego roku ogłosiła, że rusza w trzecią w swojej karierze trasę koncertową po Polsce. Koncerty Sanah wiosna 2022 zostały zapowiedziane jako Uczta Tour, choć tak nie będzie się nazywać ta trasa. Wykonawczyni hitu Kolońska i Szlugi, w czasie swojego tournee zaśpiewa nowe piosenki i jak się okazuje one już powstają!

Sanah WRÓCIŁA do studia i nagrywa nowe piosenki! Mamy na to dowody

Sonda
Najlepsza nazwa określająca fanów sanah, to:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze