Tak teraz wygląda Sobel. Z tym bujnym wąsem przypomina wielkie gwiazdy muzyki!

i

Autor: AKPA / screen z filmu: instagram.com/szymonsobel/ Tak teraz wygląda Sobel. Z tym bujnym wąsem przypomina wielkie gwiazdy muzyki!

METAMORFOZA

Tak teraz wygląda Sobel. Z wąsem i bujnymi włosami nie przypomina dawnego siebie!

2023-09-27 14:56

Sobel nawet jak nie wydaje nowych, solowych utworów, to i tak jest jednym z topowych polskich raperów. Przez lata wypracował sobie renomę mając na koncie mnóstwo hitów, które zebrały ogromną, kilkusetmilionową popularność. Szymon Sobel, w zasadzie już nic nie musi robić. A jednak najwyraźniej nie zapomina o fanach. Zmiany wyglądu często oznaczają też wielkie ewolucje w życiu prywatnym czy też artystycznym. A jak to jest u Sobla? Oceńcie jego metamorfozę oglądając zdjęcia już teraz!

Spis treści

  1. Sobel - jak teraz wygląda?
  2. Sobel przemiana - tak teraz wygląda

Sobel mocno zmienił swój wygląd! Jego przemiana może wywołać u was duży szok i zaskoczenie, bo faktycznie artysta przeszedł ogromną metamorfozę. A ta jest zapewne spowodowana nowym rozdziałem w jego muzycznej karierze. Kiedyś miał bardzo krótkie, milimetrowe włosy. Teraz nosi bujną czuprynę, I nie jest to peruka! Przypomina bardziej artystę tworzącego w latach 80., niż topowego, polskiego rapera. Aczkolwiek, według wiernych fanek, ta zmiana jest jak najbardziej na plus. Jak teraz wygląda Sobel? Zdjęcia znajdziecie w naszej galerii.

Calvin Harris i Sam Smith mają potężny hit na lato. Tak brzmi piosenka Desire!

Doda po koncercie Beyonce: "Jest mi KUR**SKO przykro!"

Sobel - jak teraz wygląda?

Od zawsze wiadomo, że Sobel uwielbia kontakt ze swoimi słuchaczami. Pokazał to wielokrotnie podczas koncertów, niedawnej akcji z SB Maffija, czy chociażby w mediach społecznościowych. Raper korzystając z wolnego czasu postanowił uruchomić transmisję na żywo i odpowiedzieć na kilkanaście pytań oglądających go fanów. I to właśnie w czasie tego instagramowego live'a mogliśmy bardziej przyjrzeć się jego przemianie. Szymon Sobel ma wyrazistego wąsa, który przykuwa uwagę. Nie jest też już krótko obstrzyżony. Teraz ma mnóstwo długich, ciemnych włosów i zdecydowanie ten look jest grzeczniejszy od tego wcześniejszego.

Sobel przemiana - tak teraz wygląda

Przemiana Sobla to póki to kwestie wizerunkowe. Wygląda inaczej, ale czy zmian można się spodziewać także w jego muzyce? Przekonamy się już niebawem, a tymczasem odpalcie naszą galerię z nowymi fotkami Szymona.

Sonda
Który look Sobla podoba Ci się bardziej?