Taylor Swift

i

Autor: materiały prasowe

gwiazdy

Tak Taylor Swift odpowiedziała na wyciek płyty! Nawet najwięksi fani są w ogromnym szoku

2024-04-19 11:40

Taylor Swift już od kilku dni sugerowała, że ma przygotowaną niespodziankę dla fanów. W dniu wydania płyty "The Tortured Poets Department" wszystko stało się jasne. Artystka zareagowała na wyciek krążka, wypuszczając 15 nowych, premierowych utworów. W sumie jej najnowsze dzieło składa się z ponad 30 kawałków.

Taylor Swift po raz kolejny udowodniła, że jest dwa kroki przed wszystkimi swoimi przeciwnikami. Artystka, która nie bez powodu cieszy się dziś mianem najjaśniej świecącej gwiazdy w muzycznym gwiazdozbiorze, wydała właśnie swój nowy, jedenasty w karierze album studyjny zatytułowany "The Tortured Poets Department". Na longplayu znalazł się między innymi nagrany we współpracy z Post Malone singiel "Fortnight". Jak informowaliśmy, na dwa dni przed oficjalną premierą zawartość wyczekiwanego przez Swifties na całym świecie krążka wyciekła do sieci. To nie przeszkodziło jednak Taylor i jej fanom w pełnym celebrowaniu tego wyjątkowego dnia. Zaledwie dwie godziny po oficjalnej premierze "TTPD" w serwisach streamingowych Swift wydała 15 premierowych kawałków w postaci wydawnictwa "The Tortured Poets Department: The Anthology". O tym, że ma w zanadrzu coś jeszcze, Tay informowała już od kilku dni, dodając emotkę przedstawiającą dwa palce uniesione w geście Victorii. 

Nowa płyta Taylor Swift wyciekła! Wszystko na dwa dni przed oficjalną premierą

Tak Luna wspiera LGBT+ przed Eurowizją 2024!

Nowa płyta Taylor Swift - stream

"The Tortured Poets Department" jest już dostępna w całości. Najnowszy krążek Taylor Swift zbiera świetne recenzje od krytyków muzycznych, a artystka przygotowała coś jeszcze. O 8:00 czasu polskiego w serwisach streamingowych pojawiło się 15 nowych kawałków. 

Niespodzianka o drugiej w nocy. "The Tortured Poets Department" to sekretny, PODWÓJNY album. W ciągu ostatnich 2 lat napisałam mnóstwo wierszy i chciałam się tym wszystkim z wami podzielić. Oto druga część TTPD: Antologia. 15 dodatkowych piosenek. Teraz ta historia nie jest już tylko moja… Jest też Wasza - obwieściła w mediach społecznościowych.

Słuchaliście już nowej płyty Taylor Swift? Podzielcie się swoją opinią w komentarzu!