Tak córki Ani i Roberta Lewandowskich kibicują biało-czerwonym. Dziewczynki są największymi kibickami!

2022-12-01 10:15
Robert Lewandowski
Autor: AKPA

Córki Roberta Lewandowskiego są prawdziwymi kibickami! Dziewczynki, wraz z Anną LEwandowską, starają się uczestniczyć w każdym meczu, w którym gra Robert. Podczas starcia z Argentyną nie mogło być inaczej. Sprawdźcie, jak Laura i Klara zagrzewały polskich zawodników do walki!

Córki Ani i Roberta Lewandowskiego kibiują biało-czerwonym podczas Mistrzostw Świata 2022. Ten niezykle rozczulający momentu udowadnia, że dziewczynki są największymi kibickami naszej reprezentacji. Klaudia i Lara, wraz z rodzicami, przebywają obecnie w mieście Doha, w którym odbyło się starcie z Argentyną. Nie od dziś wiadomo, że dziewczyny trzymają za swojego tatę mocno kciuki. Jego żona, wraz z córkami starają się nie omijać żadnego meczu Roberta. Podobnie było w przypadku starcia z Argentyną, podczas którego trzymały kciuki nie tylko za swojego tatę, ale całą reprezentację Polski. Rodzina Lewandowskich to zdecydowanie siła i wsparcie!

Mundial Katar 2022 - TABELA, GRUPY, WYNIKI. Jak wyglądają tabele mundialu 2022?

Burger Drwala w wersji FIT. Jak zrobić go w domu? | ESKA XD - Fit vlog #62

Córki Roberta Lewandowskiego

Reprezentacja Polski, podczas Mistrzostw Świata w piłkę nożną 2022 mogą liczyć nie tylko na wierne wsparcie kibiców, ale również najbliższych. Córki Roberta Lewandowskiego - Klara i Laura udowodniły, że są najwierniejszymi fankami swojego taty. Podczas niezwykle emocjonującego starcia z Argentyną dziewczynki, wraz z mamą, trzymały kciuki za Roberta ubrane w trzy, identyczne koszulki z nazwiskiem Lewandowskiego i numerem 9, z którym ich tata występuje na boisku.

Ile drużyn wychodzi z grupy Mundial 2022? Kto wyszedł i gra dalej? [TABELA WYNIKÓW]

Oto jesteśmy – siły specjalne do kibicowania Polsce

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze