Taco Hemingway - hit POLSKIE TANGO doczekał się coveru w damskiej wersji!

2020-07-14 12:21 Maksymilian Kluziewicz
Sandra Rugała
Autor: YouTube/Sandra Rugała

To była kwestia czasu! Po niespełna tygodniu od niezapowiedzianej premiery kawałka POLSKIE TANGO, w sieci pojawiły się jego pierwsze covery. Na wykonanie numeru, który zapowiada kolejny album Taco Hemingwaya zdecydowała się popularna na YouTubie wokalistka Sandra Rugała. Wykonanie gwiazdy Domowego Grania na ESKA.pl zachwyciło internautów. Posłuchajcie interpretacji POLSKIEGO TANGO już teraz!

Taco Hemingway - cover numeru POLSKIE TANGO w wykonaniu Sandry Rugały podbija sieć! Chyba nikt nie ma wątpliwości co do tego, że Taco Hemingway doskonale wie, jak zaskoczyć swoich słuchaczy. Po ogłoszeniu informacji o starcie nowego kolektywu muzycznego, raper niespodziewanie zamieścił w sieci swój najnowszy singiel, który zapowiada jego nadchodzący krążek. I tym razem nie wiemy, kiedy płyta Jarmark będzie miała swoją oficjalną premierę. Wiadomo jedynie tyle, że ma mieć to miejsce jeszcze tego lata.

Numer POLSKIE TANGO, podobnie do pozostałych projektów rapera, spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem ze strony polskich słuchaczy. Wystarczyły zaledwie cztery doby, by licznik wyświetleń pod zamieszczonym na YouTubie klipem wskazał 6 milionów. Lyric video nie schodzi też z pierwszego miejsca karty na czasie.

W sieci pojawił się już nawet pierwszy cover kawałka Taco. Na jego nagranie zdecydowała się znana czytelnikom ESKA.pl Sandra Rugała, której mogliście posłuchać między innymi w ramach naszej serii Domowe Granie. Wokalistka postanowiła jednak nagrać inną od oryginału wersję.

Domowe Granie: Sandra Rugała z koncertem na ESKA.pl! Zaśpiewała wielkie hity!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Sandra Rugała - cover Taco Hemingwaya

15 tysięcy w niespełna dobę - tyle wyświetleń wygenerował cover numeru POLSKIE TANGO zamieszczony na kanale Sandry Rugały. Wokalistka posiada już blisko 140 tysięcy subskrypcji i na przestrzeni lat działalności w sieci udało jej się zgromadzić wierną rzeszę fanów, którzy z niecierpliwością wyczekują wszelkich nowości. Również i tym razem Sandra mogła liczyć na ich wsparcie. Pod coverem hitu Taco pojawiło się wiele ciepłych słów. - Wow, Twoja interpretacja aż zmiotła mnie z planszy! - napisała jedna z wielbicielek. Was też?

Najnowsze