Michał Szczygieł

i

Autor: ESKA//Lukasz Kalinowski/East News

Tą stylizacją Michał Szczygieł rozgrzał sieć do czerwoności. Brokatowy garnitur wzbudził sensację

2023-01-10 16:16

Michał Szczygieł w 2023 rok wkroczył z impetem. Jego nowa piosenka Nowe sytuacje ma szansę stać się równie wielkim hitem co Adrenalina, a sylwestrowy występ w Chorzowie wywołał niemałe poruszenie. Wszystko za sprawą odważnej stylizacji. Wokalista założył bowiem brokatowy garnitur, który odsłonił jego owłosiony tors. Piosenkarz chce w ten sposób przesuwać granice!

Michał Szczygieł ma za sobą bardzo udany rok. W lipcu 2022 wokalista zaprezentował utwór Adrenalina, który okazał się być jednym z największych hitów w całej jego karierze. Napawający optymizmem kawałek był nawet jedną z pięćdziesięciu najczęściej słuchanych piosenek w sylwestrową noc. Z pewnością wpływ na tak doskonały wynik miał występ piosenkarza podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów w Chorzowie. O show 23-latka zrobiło się bowiem naprawdę głośno, a to wszystko za sprawą nieszablonowej kreacji. Michał Szczygieł nie ukrywa, że według niego scena rządzi się swoimi prawami, dlatego też wszelkiego rodzaju eksperymenty z modą są jak najbardziej wskazane. Wspólnie ze swoim stylistą gwiazdor popu przygotował brokatowy garnitur, który odsłaniał jego również pokryty w brokacie tors. Obok tego looku nie dało się przejść obojętnie!

Sonda
Michał Szczygieł - podobają Ci się jego piosenki?

Michał Szczygieł o stylizacjach

Na naszych Michał Szczygieł wyrasta na prawdziwą gwiazdę polskiego popu. Artysta wyraża się nie tylko za pośrednictwem swojej muzyki, ale coraz częściej stylizacji. Po różowym garniturze z Sopotu przyszedł czas prawdziwą bombę - brokatowy garnitur i odsłonięty tors. 

Ja mam satysfakcję, bo wiesz, to jest scena i bawię się tym. (...) Często pojawia się hejt, ale mnie za bardzo on nie dotyka. To nawet nie chodzi o to, że ja celowo wywołuję kontrowersje, tylko ja po prostu czuję magię sceny, to jest dla mnie święto. Jeżeli mam sposobność ubrania czegoś wyjątkowego, sceniczną kreację, to to jest show. (...) Z przymrużeniem oka mówi się, że nieważne jak o tobie mówią, ważne, że mówią - powiedział. 

Artysta wyznał też, jak czuje się, otrzymując komplementy od fanek i fanów. Całą rozmowę z Michałem możecie obejrzeć poniżej.

Michał Szczygieł zaczął 2023 rok z przytupem. To dopiero początek!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE