t.typy

i

Autor: materiały prasowe

t.typy zapraszają do tańca. Wchodzą na rynek muzyczny z mocnym numerem!

2022-06-20 18:05

t.typy wkraczają na scenę z tanecznym przytupem. Ich debiutancki singiel soboty to idealny soundtrack do nadchodzących, wakacyjnych imprez pod gołym niebem! Równie mocny, co kawałek, jest nakręcony do niego wideoklip. Ciężko oderwać od niego wzrok!

Zastanawialiście się, jakie są soboty? t.typy odpowiadają, że jak refreny! Nieustannie powracające i ładujące taneczną dawką endorfin, która pozwala przetrwać nadchodzący tydzień... aż do kolejnej soboty! Debiutancki singiel typów zarazi Was tańcem i funkową energią, zmuszając stopy do oderwania od ziemi i wprawią biodra w kołysanie, tak, aby całe ciało oddało się ich brzmieniu. t.typy tworzy kilku typów o (nie)typowym podejściu do dźwięku, w którym elektroniczna muzyka taneczna, podbita funkowym zacięciem, łączy się z romantyczną retro nostalgią, pulsującą w rytmie miasta. Idealnym dopełnieniem kawałka sobota jest zrealizowany do niego klip, który miał już swoją premierę na ich oficjalnym kanale. W obrazie wystąpił Sinoa Gostowski.

Kayah szczerze o Viki Gabor i Sarze James. Jesteśmy świadkami narodzin legend!

t.typy - kim są?

Myślą przewodnią, definiującą twórczość zespołu, jest kolektywność, dlatego skład grupy to nieustanna fuzja wpływów muzycznych, tworzących jedną, wielką funkową familię. t.typy charakteryzują się przebojowością, którą podsyca rock'n'rollowa energia i sceniczna chemia między artystami. To mieszanka wybuchowa, która w mgnieniu oka udziela się również publiczności. t.typy to electrodance grany w pełnym instrumentarium, który nie pozostawi was biernymi!