Szlachetna paczka

i

Autor: print screen Facebook Szlachetna paczka 2014

Szlachetna Paczka 2014 - gwiazdy, które przyłączyły się do akcji [VIDEO]

2014-11-25 16:24

Akcja charytatywna pt. Szlachetna Paczka wystartowała! W programie komponowania paczek rodzinom potrzebującym wzięło udział wiele gwiazd. Zobacz, kto w tym roku przyłączył się do akcji organizowania Szlachetnej Paczki. Czy wśród znanych osób są gwiazdy muzyczne? Sprawdź na ESKA.pl 

Szlachetna Paczka z roku na rok zyskuje na popularności. Czym jest Szlachetna Paczka i na czym polega? Jest to akcja charytatywna o charakterze pomocy bezpośredniej, w której darczyńcy przygotowują paczki dla rodzin w potrzebie. Lista rodzin jest ustalana przez organizatorów akcji. Potrzeby rodzin są bardzo konkretne: środki czystości, koce, mąka, dżemy itp. W tym roku Szlachetna Paczka startuje po raz czternasty. 

Do akcji komponowania paczek dla rodzin potrzebujących przyłączają się również aktorzy, sportowcy i muzycy. Jak na razie udział w Szlachetnej Paczce jest najbardziej popularny wśród sportowców. W tym roku swoją szlachetną paczkę skomponują: Robert Lewandowski, Kuba Błaszczykowski, Kamil Stoch, Agnieszka Radwańska, Jerzy Dudek, Adrian Zieliński, Anna Mucha, Szymon Majewski i Ula Radwańska. Do grona gwiazd biorących udział w Szlachetnej Paczce dołączyła również Barbara Kurdej-Szatan, aktorka która ostatnio nagrała z Liberem utwór Dzień Dobry Kocham Cię. Miejmy nadzieję, że do akcji dołączy więcej muzycznych gwiazd.