Święta 2013: Mary J. Blige - klip Have Yourself A Merry Little Christmas [VIDEO]

2013-11-25 15:55

Mary J. Blige nagrała klip do Have Yourself A Merry Little Christmas. Singiel pochodzi ze świątecznej płyty A Christmas Songs. Wokalistka postanowiła zinterpretować na nowo największe świąteczne przeboje! Zobacz jeden z nich!

Święta 2013: Mary J. Blige nakręciła teledysk do singla Have Yourself A Merry Little Christmas. Singiel ten pochodzi z albumu A Christmas Songs. Na krążku znalazły się nowe aranżacje muzyczne największych świątecznych hitów. Jest to pierwsza świąteczna płyta Mary J. Blige.

Nowa płyta jest już jedenastą w dorobku muzycznym wielokrotnej laureatki nagród Grammy. Wokalistka od początku swojej kariery, czyli 1992 roku, sprzedała ponad 50 milionów płyt!

>>> eskaGO - najnowsze kawałki, największe hity, premierowe teledyski w jednym miejscu! <<<


A Christmas Songs to owoc współpracy gwiazdy z legendarnym producentem i prezesem The Verve Music Group, Davidem Fosterem, który szesnastokrotnie zdobył statuetkę Grammy! Jest on także odpowiedzialny za sukces świątecznych albumów takich gwiazd, jak Michael Bublé, Rod Stewarat czy Celine Dion.

Zobacz klip Mary J. Blige do piosenki Have Yourself A Merry Little Christmas!

Mary J. Blige - Have Yourself A Merry Little ChristmasJM


Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze