Swedish House Mafia w nowym projekcie muzycznym. Axwell i Ingrosso - nowy teledysk do kawałka "On My Way" na ESKA.pl

2015-03-13 17:29
Axwell Ingrosso kadr z teledysku
Autor: youtube.com Axwell Ingrosso kadr z teledysku

Swedish House Mafia - teraz pod nazwą Axwell i Ingrosso - ma dla was nowy hit!. Nowy projekt muzyczny Waszych starych znajomych ma szanse na podbicie przemysłu muzycznego? Myślimy, że tak, ale ostateczne zdanie należy do Was!  

Swedish House Mafia, czyli Axwell, Steve Angelo i Sebastian Ingrosso, czerwcu 2012 roku na swojej stronie internetowej poinformował fanów, że to koniec projektu. Początkowo pojawiły się pogłoski, że Steve Angelo zbyt mało pracował na rzecz zespołu. Sam Axwell zaprzeczył tym spekulacjom pisząc, że na rozpad zespołu miały wpływ zupełnie inne czynniki. Dodał także, że nadal będą "jak bracia". Największe hity Swedish House Mafiia z pewnością znacie:

One [feat. Pharrell Williams]

Don't You Worry Child [feat. John Martin]

Save The World

W połowie 2014 roku Axwell i Sebastian Ingrosso postanowili wrócić na rynek muzyczny. Tym razem, jako projekt "Axwell Λ Ingrosso". Oficjalnie z pierwszym hitem zadebiutowali na początku listopada 2014 roku - był to numer zatytułowany "Can Not Hold Us Down". Już pod koniec miesiąca wydali hit "Something New", który był bardziej mainstreamowy (dedykowany stacjom radiowym) niż ten pierwszy. Niestety hit ten ku naszemu zdziwieniu nie zdobył dużej popularności. 

W chwili obecnej hit ten jest zaledwie na miejscu 28. w Wielkiej Brytanii. 

Następny hit tego duetu miał premierę 11 marca 2015 roku w BBC Radio 1 w słynnym programie prowadzonym przez Annie Mac. Dzień później ukazał się teledysk właśnie do nagrania "On My Way". Na wokalu usłyszymy szwedzkiego wokalistę z syryjskimi korzeniami - Salem'a Al Fakir, który zaśpiewał już między innymi w hicie "Silhouettes", czy "You Make Me" Aviciiego. 

Teledysk do nagrania "On My Way" jest jednocześnie pierwszą częścią przygód naszych bohaterów. Kontynuacja losów Axwella i Ingrosso zawarta jest w teledysku do nagrania "Can't Hold Us Down", którego premiera odbędzie się jeszcze dziś!

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze