Smolasty i Young Leosia razem. Ich muzyczne wyznanie zaskoczyło fanów

i

Autor: @przemek.pro @osiemdziewiec Smolasty i Young Leosia razem. Ich muzyczne wyznanie zaskoczyło fanów

Smolasty i Young Leosia razem. Ich szczere wyznanie zaskoczyło fanów

2022-04-04 11:25

Boję się kochać - wyznał Smolasty, a wtórowała mu Young Leosia. Artyści postanowili połączyć siły i stworzyć swój utwór o blaskach i cieniach miłości. Jak brzmi? Przekonajcie się słuchając i oglądając teledysk już teraz.

Spis treści

  1. Smolasty i Young Leosia - piosenka Boję się kochać

Nowości Muzyczne 2022: Ostatnie miesiące w wykonaniu Smolastego to nieustanne pasmo sukcesów. Kolejne single biją rekordy popularności w serwisiach, a teledyski osiągają wielomilionowe wyświetlenia na YouTube. Artysta nie zwalnia tempa i po świetnie przyjętym utworze Toxic Baby prezentuje nowy singiel. W numerze Boję się kochać, Smolasty po raz pierwszy łączy siły z Young Leosią, a ich wspólna produkcja utrzymana jest w stylu retro. Niespodziewane połączenie dwójki wrażliwych na sprawy sercowe artystów owocuje kawałkiem w dość nietypowym i nieoczywistym dla nich klimacie - Smolastego, który otwarcie mówi, że boi się kochać oraz Young Leosi prezentującej się od strony młodej i dojrzałej kobiety, która przekazuje słuchaczowi swoją receptę na szczęście.

Nowości Muzyczne 2022 - NOWE HITY, PREMIERY, PŁYTY, ZAPOWIEDZI [POLSKIE I ZAGRANICZNE]

Dawid Kwiatkowski i jego hity w nieznanych wersjach. Gorący koncert w ESKA Live!

Smolasty i Young Leosia - piosenka Boję się kochać

Teledysk, wyreżyserowany przez Piotra Zajączkowskiego, obejrzeć można na oficjalnym kanale YouTube Smolastego, a także poniżej.W klipie wystąpili także znani twórcy z TikToka: Maja Janowska (@majajanowska), Alex Kwiatkowski (@alexieytop), Julka Gizelska (@julkagizelska) i Szymon Bożycki (@shimmybruh).