Skorpion i Baran to połączenie z piekła rodem. 5 powodów, dla których ta znajomość nie ma szans!

i

Autor: CANVA

Skorpion i Baran to połączenie z piekła rodem. 5 powodów, dla których ta znajomość nie ma szans!

2023-01-26 15:27

Niektóre osoby nie są dla siebie stworzone. Ciągłe kłótnie, niezadowolenie i na koniec złamane serce. Czasem należy sobie odpuścić, zanim będzie za późno. Właśnie taka relacja czeka osoby spod znaku Barana ze Skorpionami. To połączenie z piekła rodem. Szanse na to, że ta znajomość przetrwa są naprawdę znikome!

Niektóre relacje od samego początku są skazane na porażkę. Czym wcześniej się to wyłapie, tym mniej będzie bolało. Nie zawsze jest to związane z tym, że jedna strona jest zła, a druga dobra. To po prostu niedopasowanie, inne potrzeby czy sposoby wyrażania siebie. Właśnie tak wygląda przyjaźń oraz miłość Skorpiona z Baranem. Choć pod wieloma aspektami są do siebie podobni, różnic za żadne skarby nie da się pogodzić. Są one zbyt drastyczne i wiążą się z prawdziwie toksyczną więzią. Oto pięć powodów, dla których znajomość tych znaków zodiaku nie ma najmniejszych szans na to, aby przetrwać!

Znaki zodiaku, które nigdy się ze sobą nie dogadają. Zobacz, kogo powinieneś unikać

Kupuję jedzenia na 5 dni za 70 zł - Kasia Węsierska | ESKA XD - Fit vlog #65

Baran i Skorpion - wyrażanie emocji

Baran i Skorpion wyrażają swoje emocje w zupełnie inny sposób. Baran jest bezpośredni i ekspresywny, dla niego nie ma tematów tabu. Nie odpowiada to Skorpionowi, który nieco kryje się ze swoimi uczuciami. Mogą się wzajemnie przytłoczyć i stłumić. Nie oszukujmy się - oboje poszukują czegoś zupełnie innego.

Baran i Skorpion - intensywność

Choć są tak różni, łączy ich intensywność. Skrywają w sobie mnóstwo emocji, którym dają sobą kierować. To związek pełen kłótni i sporów, nie ma prawa się udać. Każda konwersacja może zakończyć się poważnym konfliktem. Prędzej stworzą idealnych wrogów, niż idealną parę.

Baran i Skorpion - rywalizacja

Te znaki zodiaku mają ze sobą wspólną cechę - uwielbiają rywalizację. Tutaj rodzi się pewien problem - przecież oboje wygrywać nie mogą. Zawsze ktoś nie będzie miał racji, popełni błąd. W ich przypadku nawet gry planszowe mogą zakończyć się awanturą na całego.

Najseksowniejsze znaki zodiaku w 2023 roku. Im nie będzie dało się oprzeć!

Baran i Skorpion - zazdrość

Zazdrość jest emocją, która zawsze rodzi się w relacji Barana ze Skorpionem. Zwykle to ten drugi ją przejawia, w końcu Barany mają tendencję do oglądania się na inne osoby. Popadający w obsesję Skorpion zacznie kontrolować swojego partnera i oboje skończą z traumą po tym związku.

Baran i Skorpion - przestrzeń

Jednym z największych problemów, które dotykają związek tych znaków zodiaku, jest przestrzeń. Baran to znak, który potrzebuje jej bardzo dużo. Skorpion natomiast ze swoją drugą połówką chce dzielić dosłownie wszystko. Wobec tego oboje zaczynają się od siebie dystansować i nie spełniają swoich wzajemnych potrzeb. To zwiastuje najprawdziwszą katastrofę!

Jaki znak zodiaku mają celebrytki?

Pytanie 1 z 6
Jaki znak zodiaku ma Anna Lewandowska?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE