Sklep Eda Sheerana w Warszawie. Czegoś takiego jeszcze nie było!

2017-02-23 13:34

Czegoś takiego w Polsce jeszcze nie było. W centrum Warszawy zostanie otwarty sklep Eda Sheerana.

Sklep Eda Sheerana to pomysł jakiego jeszcze nie było.  O północy z 2 na 3 marca w Warszawie zostanie otwarty Ed Sheeran Pop-Up Store. Akcja jest elementem promującym nowy album artysty ÷ (Divide). Na Szpitalnej 8 powstanie specjalnie zaprojektowany sklep w całości dedykowany Edowi Sheeranowi. Od północy z 2 na 3 marca dostępna będzie tu najnowsza płyta brytyjskiej gwiazdy "÷ (Divide)". To nie wszystko! Tylko tutaj w dniu premiery dostępna będzie wersja deluxe albumu. W sklepie będą również niedostępne nigdzie indziej w Polsce gadżety promujące płytę Eda. Ponadto każdy, kto pojawi się na Szpitalnej 8, będzie miał szansę wygrać dwa bilety na koncert Eda Sheeran w Londynie.

>> Ed Sheeran - nowy teledysk z polskim akcentem! Castle On The Hill [VIDEO]

Ed Sheeran - nowa płyta

Zapowiadany na 3 marca album ÷ (Divide) promują single Shape Of You i Castle On The Hill. Od premiery wymienione piosenki zostały odtworzone w streamingu ponad miliard razy. Pierwsza z nich pobija własne rekordy tygodniowego odtwarzania w serwisie Spotify. W Polsce utwory uzyskały wyróżnienia w postaci (odpowiednio) potrójnej platyny i platyny. Singiel Shape of You w zaledwie trzy tygodnie dotarł na pierwsze miejsce najczęściej odtwarzanych utworów przez polskie stacje radiowe. ÷ (Divide) jest trzecim albumem w dorobku artysty.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze