Sign Of The Times w zachwycającej wersji Ellie Goulding & Kygo! [VIDEO]

2017-05-31 19:00
Sign Of The Times w zachwycającej wersji Ellie Goulding & Kygo! [VIDEO]
Autor: fot. www.instagram.com/kygomusic/ (screen) screen z www.instagram.com/kygomusic/

HIT Sign Of The Times ma mnóstwo wersji, ale w wykonaniu Ellie Goulding i Kygo brzmi on najlepiej! Posłuchajcie coveru przeboju Harry'ego Stylesa już teraz - na ESKA.pl

Ellie Goulding śpiewa Sign Of The Times i jest to jedna z najlepszych wersji tego hitu! 31 maja 2017 angielska wokalistka w towarzystwie Kygo, gościła w programie Live Lounge brytyjskiej rozgłośni radiowej BBC Radio 1. Celem wizyty artystów była promocja wspólnego singla pt. First Time, który coraz lepiej radzi sobie na listach hitów świata. 

Sign Of The Times - Ellie Goulding & Kygo

Sign Of The Times w wersji Ellie Goulding brzmi tak, jakby został napisany z myślą właśnie o wokalistce - tak wykonanie na żywo skomentował jeden z internautów. Trzeba też przyznać, że Ellie wraz z Kygo mieli bardzo trudne zadanie. Musieli dorównać wersji oryginalnej Sign Of The Times, która przecież jeszcze nie tak dawno znajdowała się na szczycie większości list przebojów. Naszym zdaniem im się udało. Posłuchajcie:

  

Fani wychwalają cover i mają nadzieję, że Styles zaśpiewa kiedykolwiek ten utwór na żywo wspólnie z Ellie Goulding! Być może do tego dojdzie, bo były członek One Direction w ramach swojego tournee po świecie - wystąpi na czterech koncertach w Wielkiej Brytanii! Fani Harry'ego Stylesa - co Wy na to? ;)

Kygo płonie w teledysku First Time! Ellie Goulding wdową [VIDEO]

Autor: brak danych

Kygo i Ellie Goulding grają główne role w smutnym i bardzo symbolicznym teledysku First Time. Co dzieje się w muzycznym obrazku? Przez cały czas trwania obserwujemy, jak Ellie Goulding wspomina ważną w jej życiu osobę.

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze