Sia pomaga polskim psiakom! Polscy fani ruszają z pomocą

2017-12-05 16:15
Sia pomaga polskim psiakom! Polscy fani ruszają z pomocą
Autor: Fot. PIOTR PIWOWARSKI / EAST NEWS Schronisko dla zwierząt w Celestynowie

Sia- ośmiokrotnie nominowana do nagród Grammy australijska wokalistka, kompozytorka i producentka znana jest ze swojej miłości i działalności charytatywnej na rzecz zwierząt.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, pomoc otrzyma również schronisko w Celestynowie. Do placówki, w której na co dzień przebywa około 300 zwierząt trafią najpotrzebniejsze rzeczy -  takie jak: sucha i mokra karma, przekąski, gryzaki, środki czystości jak również obroże czy smycze. Z tej okazji  6 grudnia o godzinie 18:00 w siedzibie Warner Music Poland odbędzie się event, podczas którego pakowane będą świąteczna paczki dla najbardziej potrzebujących psiaków.

Piosenki świąteczne 2017 - Sia, Mariah Carey i inni gotowi na święta! [LISTA]

Autor: brak danych

  Piosenki świąteczne 2017 - jakie nowe utwory umilą nam ten wyjątkowy czas i na pewno poprawią humor? Lista utworów do sprawdzenia w jednym miejscu! Tu także będziecie mogli się przekonać, jak brzmią poszczególne świeżo wydane piosenki na święta. Jedną z na

Sia pomaga psiakom z Celestynowa

Niestety Sia nie może być na nim osobiście, dlatego poprosiła o pomoc swoich polskich fanów, którzy tak jak ona kochają zwierzęta. W wydarzeniu wezmą także udział m. in. znany youtuber Karol Paciorek wraz ze swoim psem Ramenem oraz Michał Sieńkowski, czyli Berkowski - główny bohater w serialu na YT 'Nieprzygotowani. Goście mogą również przynieść własne prezenty dla psiaków-karmę, obroże, szampony czy zabawki. Na wszystkich pomocników czekać będą  świąteczne niespodzianki! 

Źródło: Materiały prasowe

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze