Shawn Mendes w Polsce w 2022 roku? Tajemniczy plakat pojawił się w sieci!

2021-09-23 9:03
Shawn Mendes
Autor: CapitalPictures/face to face/FaceToFace/REPORTER

Shawn Mendes powraca do Polski? Koncert znanego na całym świecie wokalisty to marzenie wszystkich jego fanów. W sieci pojawił się plakat, z którego wynika, że artysta miałby ponownie wystąpić w Tauron Arenie w Krakowie już 24 marca 2022 roku. Co wiadomo o wizycie Shawna Mendesa w Polsce w ramach Wonder World Tour?

Shawn Mendes w Polsce 2022? Dziś tą informacją żyje polski Twitter! Nie jest już tajemnicą, że uwielbiany przez miliony fanów na całym świecie kanadyjski wokalista w końcu wyruszy w trasę koncertową, która promować będzie jego ostatni album studyjny Wonder. Krążek, z którego pochodzą hity Wonder oraz nagrany we współpracy z Justinem Bieberem Monster, był jedną z najlepiej przyjętych płyt wydanych w 2020 roku, a już niebawem fani z całego świata będą mogli posłuchać pochodzących z niego piosenek na żywo. Czy wśród nich znajdą się też wielbiciele z Polski?

Za pośrednictwem mediów społecznościowych Shawn Mendes podzielił się radosną informacją, że wszelkie szczegóły, w tym daty koncertów Wonder The World Tour, zostaną przekazane już niebawem. W sieci powstała nawet specjalna witryna dedykowana wydarzeniu, jednak na próżno szukać tam jakichkolwiek szczegółów. Media społecznościowe rozgrzało jednak zdjęcie plakatu, z którego wynika, że Shawn Mendes wystąpi w Polsce w 2022 roku. Koncert piosenkarza miałby mieć miejsce 24 marca w krakowskiej Tauron Arenie.

Shawn Mendes w Polsce 2022

Na ten moment ciężko ocenić prawdziwość zdjęcia, jednak biorąc pod uwagę fakt, z jakim odbiorem spotkał się pierwszy koncert Mendesa w naszym kraju, wysoce prawdopodobne wydaje się, że planując kolejną trasę koncertową, piosenkarz uwzględnił na mapie także Polskę. Na wszelkie oficjalne informacje musimy jeszcze poczekać. Gdy tylko pojawią się jakieś szczegóły, opublikujemy je tutaj. Fani, jak widać, już skaczą z radości!

Shawn Mendes kiedyś i dziś
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze