Shanguy wraca z energetycznym hitem na wiosnę 2021. Kalima Minu TYLKO U NAS

i

Autor: Magic Records Poland / Shanguy Shanguy wraca z energetycznym hitem na wiosnę 2021. Kalima Minu TYLKO U NAS

Shanguy i Mark Neve mają energetyczny hit na wiosnę 2021. Kalima Minou TYLKO U NAS

2021-02-25 11:24

Shanguy, czyli jedna z najbardziej uwielbianych przez Polaków muzycznych grup, powraca z nowym utworem. Po sukcesie z hitem La Louze, King of The Jungle i ostatnio Désolée, kolektyw zaskakuje wiosennymi brzmieniami w utworze Kalima Minou. Zanim usłyszycie cały utwór, poznajcie przedpremierowo fragment, tylko na ESKA.pl!

Shanguy - piosenka Kalima Minou przedpremierowo, tylko na ESKA.pl! to utwór, który powstał we współpracy z DJ i producentem Markiem Neve. Nowy singiel brzmi świeżo, ale usłyszeć w nim można także jednocześnie inspirację francuską muzyką taneczną późnych lat 80. i wczesnych 90'. To romantyczny nastrój, połączony z nowoczesnym brzmieniem, który pozostaje w głowach od pierwszego przesłuchania!

Shanguy & Mark Neve - piosenka Kalima Minou: przedpremierowo

Shanguy piosenką Kalima Minou dodaje energii i poprawia humor. Poznajcie utwór przedpremierowo!

Shanguy, znany z takich megahitów, jak chociażby La louze, czy King Of The Jungle przedstawia nowy singiel Kalima Minou! Kolektyw cieszący się niezwykłą popularnością w naszym kraju, może poszczycić się już 70 milionami wyświetleń na Youtube, 42 milionami streamów na  Spotify, czy 7 milionami na Shazamie. Ich ostatni singie Désolée (Paris/Paname) pokrył się w Polsce podwójną platyną i coś czujemy, że kolejny sukces wisi w powietrzu!

Krystian Ochman - piosenka WIELKIE TYTUŁY. O czym jest? [TEKST, ZNACZENIE]

Sonda
Shanguy - nowa piosenka Kalima Minou HIT?