Shanguy, Holy Molly & Mark Neve w ESKA Live oczarowali słuchaczy wykonując hit C'est La Vie!

2021-09-15 13:03
Shanguy w ESKA Live oczarowali słuchaczy wykonując hit C'est La Vie! Co za GŁOS!
Autor: Radio ESKA / ESKA.pl Shanguy w ESKA Live oczarowali słuchaczy wykonując hit C'est La Vie! Co za GŁOS!

C'est La Vie - to najnowszy utwór, pod którym podpisuje się Shanguy we współpracy z Holy Molly. Artyści postanowili wykonać swoją rozgrzewającą propozycję zupełnie na żywo, podczas koncertu ESKA Live. Jak brzmi piosenka, która może być hitem jesieni 2021, w wersji na żywo? Przekonajcie się oglądając wideo już teraz - na ESKA.pl!

Shanguy w ESKA Live sprawili wiele niespodzianek. Po pierwsze wykonali największy swój hit, czyli La Louze w nieznanej do tej pory aranżacji. Po drugie zaśpiewali utwór Kalima Minou, po trzecie piosenkę Desolee (Paris/Paname), ale zdecydowanie oczarowali słuchaczy wykonując hit C'est La Vie! To nowa propozycja tego kolektywu, która powoli zyskuje na popularności w internecie. Zespół Shanguy niespodziewanie zaprosił na scenę swoich współpracowników, czyli Marka Neve'a i uroczą wokalistkę Holy Molly. Efekt? Znakomity, o czym możecie się przekonać poniżej!

Waszej uwadze polecamy cały koncert Shanguy w ESKA Live. Kolejne muzyczne uniesienia na wysokim poziomie już niebawem! Bądźcie czujni, bo na naszej scenie wystąpią tylko najlepsi wykonawcy.

Shanguy oczarowali słuchaczy wykonując hit C'est La Vie w ESKA Live!

ESKA Live, czyli najlepsze gwiazdy, a także niesłyszane i nieujawniane do tej pory wersje ich największych hitów! Na naszej ESKOWEJ scenie zaprezentują się tylko najlepsi wykonawcy, których hity doskonale znacie z anteny Radia ESKA. Jeśli tęsknicie za koncertem ulubionego artysty, to dobrze trafiliście. Solidna dawka koncertowych emocji, z udziałem czołowych osobistości czeka na Was w ESKA Live, tylko na ESKA.pl!

ESKA Live - ekskluzywne koncerty z największymi gwiazdami! Kto i kiedy wystąpi?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze