Seksowne modelki w teledysku Justina Biebera i Davida Guetty! 2U [VIDEO]

2017-06-09 14:10

David Guetta & Justin Bieber w te wakacje planują bardzo namieszać na rynku muzycznym. Artyści nagrali hit 2U, a ten pojawił się wraz z gorącym teledyskiem! Zobaczcie video na ESKA.pl

2U - nowa piosenka Justina Biebera i Davida Guetty to jedna z najgorętszych premier muzycznych w pierwszej połowie 2017 roku. Po wieloletnich zapowiedziach artyści w końcu znaleźli czas, by połączyć swoje siły i nagrać znakomity kawałek. Pojawił się on na YouTube wraz z teledyskiem, w którym główną rolę grają przepiękne modelki. Uchwycono je w trakcie pracy dla słynnej marki Victoria's Secret.

Justin Bieber & David Guetta - teledysk 2U

Sara Sampaio, Jasmine Tookes, Elsa Hosk, Stella Maxwell, Romee Strjid oraz Martha Hunt - to one grają główną rolę w nowym teledysku Justina Biebera i Davida Guetty. Prawdopodobnie artyści nagrają jeszcze jeden teledysk oraz lyric video. Na potwierdzenie tej informacji musimy jeszcze poczekać. Sam utwór usłyszycie od 9 czerwca na antenie RADIA ESKA. Nie zabraknie go u Michała Celedy w Global Liście oraz u Puotcka w Muzyką Się Żyje.

Hit 2U w Polsce parę godzin po premierze zadebiutowała na pierwszym miejscu w iTunes!

David Guetta & Justin Bieber - 2U

 

Justin Bieber u Davida Guetty - piosenka 2U rozgrzewa do czerwoności! [PREMIERA]

Autor: brak danych

David Guetta & Justin Bieber - nowa piosenka 2U rozgrzeje nas tego lata bardziej niż słońce! Bądźcie pewni, że utwór w dniu premiery podrzucimy Wam na ESKA.pl!

Sigala & Ella Eyre z wakacyjnym hitem! Came Here For Love [VIDEO]

Autor: brak danych

Sigala & Ella Eyre to połączenie, z którego musiał powstać hit! Gwarantują to tropikalne dźwięki, trąbki, basy, chwytliwy refren i... charyzmatyczny, jedyny w swoim rodzaju wokal przepięknej Elli Eyre!

 

Najnowsze