Saszan

i

Autor: WBF Saszan

Saszan stworzy film z udziałem fanów! Co zrobić, żeby się w nim pojawić?

2020-04-09 10:23

Niecałą dobę temu w sieci, miała miejsce premiera nowego kawałka Saszan. Fala uderzyła z dużą siłą i została dobrze odebrana przez wielu słuchaczy. Artystka wpadła na pewien pomysł i chce nagrać film z udziałem fanów! O szczegółach produkcji dowiesz się, czytając nasz artykuł na ESKA.pl.

Saszan to młoda wokalistka, która jest idolką wielu polskich nastolatek. Jej kawałki w szybkim tempie zyskują popularność i uznanie wśród jej fanów. Dowodem na to jest piosenka dziewczyny pt. Nie Chcę Ciebie Mniej, która w platformie YouTube została wyświetlona ponad 3,5 mln razy. Saszan ma na swoim koncie jeszcze kilka piosenek, które skradły serca fanów. Są to m.in.: Proste Słowa, Zabierz Mnie Stąd, Remedium, czy najnowszy kawałek Fala, który swoją premierę miał w czwartek 8 kwietnia tego roku. Artystka znana jest nie tylko ze swojego muzycznego talentu, ale również z kilku programów telewizyjnych. Dziewczynę można było oglądać w 2015 roku w rozrywkowym programie Celebrity Splash, a rok później w show Lip Sync Battle Ustawka. Na przełomie 2018/2019 roku, Saszan została jurorką w programie Śpiewajmy razem. All Together Now, którego emisja odbywała się w telewizji Polsat. Piosenkarkę na Instagramie śledzi blisko 231 tys. followersów. Co ciekawe, wokalistka ogłosiła niedawno za pośrednictwem mediów społecznościowych ciekawą informację, która z pewnością będzie cenną informacją dla wielbicieli jej twórczości.

53902 Marcelina Szlachcic o ulubionym raperze, Eurowizji i swojej przyszłości!

Saszan - jak wystąpić w filmie artystki?

8 kwietnia w środę, odbyła się premiera najnowszej piosenki Saszan pt. Fala. Singiel pojawił się we wszystkich serwisach streamingowych oraz na platformie YouTube. Razem z jego premierą, artystka ogłosiła swoim fanom za pośrednictwem InstaStories, że niebawem będzie miała dla nich materiał wideo FANS REACTIONS, czyli reakcje Saszanatorów na pierwszy odsłuch kawałka Fala. Piosenkarka powiedziała z zachwytem, że będzie to super film! Ogłosiła również, że jeśli ktoś chce pokazać jak bawi się do jej najnowszego hitu, może podesłać materiał wideo na maila, który widnieje w BIO na jej Instagramie @saszan. Artystka chce dokonać czegoś niesamowitego i stworzyć wspólny materiał wideo ze swoimi wielbicielami. Jesteście ciekawi tej produkcji?

Wyświetl ten post na Instagramie.
Fala is out? Link w bio? Post udostępniony przez SASZAN (@saszan)