Sanah, Kungs, Camila Cabello, Dawid Kwiatkowski i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

2021-10-29 15:38
Sanah, Kungs, Camila Cabello, Dawid Kwiatkowski i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!
Autor: single cover art Sanah, Kungs, Camila Cabello, Dawid Kwiatkowski i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

New Music Friday w Radiu ESKA 29.10.2021 to w sumie jedenaście najciekawszych premier dnia. Listę nowości otworzyła o północy księżniczka polskiej sceny muzycznej Sanah. Dzień nowej muzy na antenie Radia ESKA zamknie natomiast Luna, która powoli schodami wchodzi na szczyt popularności. Poznajcie wszystkie premiery już teraz.

New Music Friday w Radiu ESKA 29 października 2021 to solidna porcja jesiennych nowości, na które trzeba zwrócić uwagę. Niewątpliwie premierą dnia jest najbardziej wyczekiwany utwór w tym roku, czyli Kolońska i szlugi. Żaden inny polski kawałek przed premierą nie zrobił tak dużego szumu, jak właśnie piosenka Sanah. Premierze towarzyszył teledysk, którego kulisy powstawania zobaczycie tylko na ESKA.pl. NMF w Radiu ESKA 29.10.2021 to także nowa piosenka innej damy. Mowa o Camilli Cabello, która po hicie Don't Go Yet wypuściła utwór Oh Na Na we współpracy Mykem Towersem i Tainy. Waszej uwadze polecamy również singiel Lipstick, pod którym podpisuje się francuski producent Kungs. Artysta ma nadzieję, że powtórzy sukces megahitu This Girl.

Dawid Kwiatkowski - piosenka Nieważne PIERWSZY RAZ na żywo w ESKA LIVE

New Music Friday w Radiu ESKA - premiery 29.10.2021

29 października 2021 to dzień premiery nowej piosenki Sanah, Camilii Cabello, Kungsa, ale również szczególny dzień dla fanów Imagine Dragons. Utwór promuje Arcane, czyli serial, który osadzony jest w świecie League of Legends. Zespół, którego liderem jest Dan Reynolds już w 2014 roku stworzył utwór pomujący LOL. Chodzi o piosenkę Warriors. A teraz nowy utwór nosi tytuł Enemy.

BITWA NOWOŚCI: październik 2021 - wybierz najgorętszą nowość miesiąca! [GŁOSOWANIE]

Wśród premier w New Music Friday w Radiu ESKA 29 października nie mogło zabraknąć propozycji od Regarda, czyli autora remixu hitu Ride It. Do współpracy zaprosił on Kwabsa, który w 2014 roku odnosił sukces z hitem Walk. Sprawdźcie także efekty współpracy Meduzy z Hozierem, a także świeżą propozycję od Luny!

New Music Friday w Radiu ESKA - premiery 29.10.2021

 • sanah - Kolońska i szlugi
 • Kungs - Lipstick
 • Regard x Kwabs - Signals
 • Dawid Kwiatkowski - Nieważne
 • Camila Cabello - Oh Na Na
 • Meduza & Hozier - Tell It To My Heart
 • Imagine Dragons, JID, League Of Legends - Enemy (from the series Arcane League of Legends)
 • Nicolas Julian x Paratone - Squid Game - The Original
 • HVME - Money On My Mind
 • Cleo & Maryla Rodowicz - Neony
 • Luna - Niewypowiedziane
Sonda
Najlepsza nowość 5. tygodnia października, to:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze