Rolling Stone patronem eliminacji do Przystanku Woodstock! [VIDEO]

2013-03-07 17:20

Rolling Stone, jeden z najpopularniejszych magazynów muzycznych świata obejmie patronat nad eliminacjami do  Przystanku Woodstock! Patronem eliminacji została niemiecka edycja magazynu. Tegoroczna edycja Przystanku Woodstock będzie piątą. Zobacz fragmenty Przystanku Woodstock na Eska.pl!

Po raz pierwszy eliminacje do polskiego festiwalu zostały objęte patronatem zagranicznego magazynu muzycznego, dlatego jest to wielkie wyróżnienie dla Przystanku Woodstock. Dziennikarze Rolling Stone pojawią się na eliminacjach we Wrocławiu. Niebawem na łamach czasopisma będzie można znaleźć materiały z eliminacji do Przystanku Woodstock.

Zobacz na Eska.pl Bednarek otworzy Przystanek Woodstock 2013

Patronat Rolling Stone nad eliminacjami do Przystanku Woodstock to wielka szansa dla polskich zespołów, szczególnie tych utalentowanych, ale mniej popularnych. Przedstawiciele magazynu zapewniają, że Przystanek Woodstock nie jest jedynym wydarzeniem muzycznym w Polsce, którym chcą się zainteresować. Dla naszych artystów to wielka szansa na zaistnienie na scenie międzynarodowej. Tegoroczna edycja Przystanku Woodstock odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia 2013 w Kostrzynie.

Zobacz fragment Przystanku WoodstockNie czytałeś jeszcze?

Flirt - premiera singla Sylwii Grzeszczak 08.03.2013 w Radiu ESKA i na Eska.pl


EP