Roksana Węgiel wzruszona! Życzenia od TYCH gwiazd mocno ją rozczuliły

2023-01-13 10:31

Roksana Węgiel skończyła osiemnaście lat. Wokalistka świętowała ten dzień w pracy. Nie mogło jej oczywiście zabraknąć i u nas, w studiu ESKA.pl. Piosenkarka wpadła na rozmowę o nowej piosence Ciche Szepty i nadchodzącym krążku 13+5, a my przygotowaliśmy dla niej kilka niespodzianek. Jedną z nich były życzenia od koleżanek i kolegów z branży. Gwiazda nie kryła wzruszenia!

Roksana Węgiel ma już 18 lat. Wokalistka, ku zaskoczeniu fanów, wejście w dorosłość postanowiła świętować w pracy. Dokładnie 11 stycznia 2023 roku swoją premierę miał singiel Ciche szepty, który zwiastuje jej drugi longplay studyjny zatytułowany 13+5. W związku z wydaniem kawałka i wystartowaniem pre-orderu płyty gwiazda zorganizowała press tour, w trakcie którego wpadła również do nas. I choć rozmowa dotyczyła przede wszystkim nowości muzycznych, nie zabrakło miłych niespodzianek związanych z wkroczeniem Roxie w dorosłość. Jedną z nich były wyjątkowe życzenia od gwiazd show-biznesu, które na przestrzeni pięciu lat obecności artystki w przestrzeni medialnej, miały okazję z nią współpracować. Piosenkarka nie kryła swojego wzruszenia otrzymanym prezentem.

Tata Roksany Węgiel pokazał jej zdjęcia z dzieciństwa. Opis chwyta za serce!

Prezent dla Roxie Węgiel

Roksana Węgiel nie kryła swojego wzruszenia, słuchając życzeń od swoich znajomych z show-biznesu. 

Aż się wzruszyłam, naprawdę! Przeurocze! Dziękuję wam wszystkim - mówiła ze łzami w oczach.

My także dziękujemy Viki Gabor, Sarze James, Lanberry, Cleo oraz Kubie Szmajkowskiemu za pomoc w zorganizowaniu prezentu urodzinowego dla Roxie!

Sonda
Czekasz na nową płytę Roksany Węgiel?