Rób Rap w Radiu ESKA - zwycięzca pierwszej rundy wybrany! Kto jeszcze walczy o wielki finał?

2022-12-09 13:31
Rób Rap w Radiu ESKA - ruszyło głosowanie na nominowanych w Rundzie 1! ZAGŁOSUJ >>
Autor: Radio ESKA Rób Rap w Radiu ESKA - ruszyło głosowanie na nominowanych w Rundzie 1! ZAGŁOSUJ >>

Jury Rób Rap w Radiu ESKA 2022 wybrało już zwycięzcę pierwszej rundy! Zadanie nie było łatwe. Każdy z uczestników udowodnił, że ma talent oraz predyspozycje do tego, by zostać nową, wschodzącą gwiazdą rapu. Jednak zwycięzca mógł być tylko jeden.

Rób Rap - zwycięzca pierwszej rundy został już wybrany. Jury nie miało łatwego zadania. Każdy z raperów wykazał się niesamowitymi zdolnościami muzycznymi, zaangażowaniem oraz determinacją. Rób Rap w Radiu ESKA 2022 to sprawdzian dla raperów, którzy chcą pokazać swoją twórczość szerszej publiczności, a do tego zgarnąć niezłą kasę. Gra toczy się o wielką stawkę do zdobycia jest 20 000 złotych. Poznaliśmy już początkującego artystę, którego autorski utwór najbardziej przypadł jurorom do gustu. Pierwszą rundę Rób Rap w Radiu ESKA wygrywa Mlodyali. Raper tym samym przechodzi do półfinałów i zgarnia 2 000 pln. Jednak gra o wielką stawkę i prestiż nadal trwa. Pozostali ciągle mają szansą na półfinał, jeśli Jury zdecyduje o przyznaniu im dzikiej karty.

Rób Rap - druga runda

Głosowanie w Rundzie II już się rozpoczęło. Swoje głosy możecie oddawać do 21 grudnia 2022 r.

  • Dack / Fame
  • Geebee
  • NYCZ.
  • Prezesura
  • staszekk

Rób Rap w Radiu ESKA 2022 - głosowanie

Zagłosuj na swojego faworyta! Wyślij SMS na 7155 w treści w treści wpisując KOD artysty (R1, R2, R3, R4 lub R5). Koszt SMS to 1,23 ZŁ Z VAT. Głosowanie w Rundzie II kończy się o godz. 23:59:59 w dniu 21 grudnia 2022 r. Zasady oraz regulamin znajdziecie na https://robrap.eska.pl/

Rób Rap
Autor: Materiały prasowe

Rób Rap w Radiu ESKA 2022 - nagrody

Nagrody w konkursie Rób Rap robią ogromne wrażenie. Prestiż i sława? To nie wszystko! Najlepsi mają szansę zgarnąć ogromny zastrzyk gotówki.

  • Nagroda główna przyznawana w głosowaniu SMS: 20 000 zł
  • Nagrody dla półfinalistów: 8x 2000 zł
  • Nagrody dla nominowanych: 25 x 500 zł
  • Nagroda specjalna przyznawana przez Jury (może ale nie musi być przyznana któremuś z 8 półfinalistów): do 20 000 zł
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze