Roar - Axwell & Sebastian Ingrosso z Uniwersytetu Potwornego w propozycjach GL! Będzie hit? [AUDIO]

2013-06-30 20:45

Roar od Axwella i Sebastiana Ingrosso serwujemy Wam w propozycjach Global Listy na koniec czerwca 2013 roku. Piosenka to jeden z kawałków, który znajdziemy na soundtracku do Uniwersytetu Potwornego. Czy Roar z kinowych sal przeniesie się na listy przebojów i rozbuja Eskowych słuchaczy? Posłuchaj już teraz na Eska.pl!

Roar Axwella i Sebastiana Ingrosso to piosenka, która zapisuje się w pamięci wszystkim oglądającym Uniwersytet Potworny. Kawałek pochodzący z soundtracku do animowanej produkcji 30 czerwca 2013 roku prezentujemy w Global Liście Radia ESKA. Czy Wam także przepełniony housowymi bitami Roar przypadnie do gustu?

O tym przekonamy się już 3 lipca 2013 roku, kiedy to Uniwersytet Potworny wejdzie do polskich kin. Jakie jeszcze kawałki znalazły się na ścieżce dźwiękowej prequelu oscarowego hitu Potwory i Spółka? Listę piosenek z soundtracku Uniwersytetu Potwornego prezentujemy poniżej. Za wszystkie numery odpowiada Randy Newman.

1. Main Title
2. Young Michael
3. First Day at MU
4. Dean Hardscrabble
5. Sulley
6. Scare Pig
7. Wasted Potential
8. Oozma Kappa
9. Stinging Glow Urchin
10. Field Trip
11. Rise and Shine
12. The Library
13. Roar by Axwell & Sebastian Ingrosso
14. The Scare Games
15. Did You Do This?
16. Human World
17. The Big Scare
18. Goodbyes
19. Mike and Sulley
20. Monsters University

>>> Piosenki z filmu Bling Ring: posłuchaj online hitów do których bujała się Emma Watson! [VIDEO]

Jak podoba się Wam Roar? Czekamy na Wasze komentarze i zapraszamy do dyskusji w Eskowym czacie. Kto wie, może właśnie Eskowy debiut piosenki w Global Liście zachęci Was do odwiedzenia kin i obejrzenia Uniwersytetu Potwornego.


Posłuchaj Roar - Axwell & Sebastian Ingrosso!JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze