Rita Ora zainspirowana Greyem: pokazała się bez ubrań!

2018-01-26 15:12
Rita Ora zainspirowana Greyem: pokazała się bez ubrań!
Autor: screen instagram.com/ritaora screen instagram.com

Rita Ora chyba postanowiła zainspirować się Nowym obliczem Greya i pokazała się fanom na Instagramie bez ubrań! Wypadła lepiej niż Ana?

Rita Ora chyba bardzo do serca wzięła sobie fakt, że piosenka, którą zaśpiewała wspólnie z Zaynem, to przebój z najnowszej części historii Christiana i Any, 'Nowe oblicze Greya'. Wokalistka wrzuciła na swój Instagram dość pikantne zdjęcie, na którym widać, jak pozuje w ledwie widocznej bieliźnie! Jak wam się podoba Rita Ora w takiej wersji? Czy może już konkurować z panią Grey? 

Rita Ora na zdjęciu jak z Greya!

Fani wokalistki mogą być nieco zaskoczeni, widząc swoją idolkę w takiej pozie. Rita Ora podzieliła się na swoim Instagramem dość nietypowym zdjęciem: siedzi na krześle, zupełnie pozbawiona ubrań, za to w dużej, włochatej czapce. Czy takie ostre zdjęcie to inspiracja Greyem, do którego Rita nagrała piosenkę?

Nights like these 🙄 Post udostępniony przez Rita Ora (@ritaora)

Podoba się wam Rita w takiej wersji? Być może zafunduje nam więcej tego typu fotek...

ZOBACZ TO: Muzyka do filmu Nowe oblicza Greya 2018 i więcej -  ścieżka dźwiękowa z trylogii o Greyu Posłuchaj teraz >>>

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze