Quebo, Jann i Ralph Kamiński

i

Autor: Piotr Tarasewicz/East News, AKPA

Gwiazdy

Quebo, Jann i Ralph Kamiński połączyli siły. Zrobili to w dobrym celu!

2023-09-27 10:17

Co łączy Mery Spolsky, Janna, Joannę Kulig, Katarzynę Dowbor i Irenę Santor? Wszyscy kochają pomagać. Udowodnili to biorąc udział w najnowszym projekcie stworzonym przez Ralpha Kamińskiego, Annę Dymną i Jacka Cygana. Artyści spotkali się w słusznej sprawie i wyśpiewali to, co jest dla nich najważniejsze.

Ralph Kamiński postanowił połączyć siły kilku muzycznych pokoleń i stworzyć utwór, który opowiada o tym, jak ważna jest miłość, przyjaźń i wsparcie. Nowy projekt artysty udowadnia, że warto patrzeć na świat ponad jakimikolwiek podziałami, ponieważ dzięki temu można pomagać na różne sposoby. Wyjątkowa niespodzianka, którą przygotował dla swoich słuchaczy Ralph, powstała z okazji 20-lecia Fundacji Anny Dymnej Mimo Wszystko, która pomaga osobom z niepełnosprawnością intelektualną. W utworze można usłyszeć nie tylko głos artysty, ale również podopiecznych w wyżej wymienionej fundacji. Z kolei w teledysku udział wzięła plejada polskich artystów.

Hity, które podbijają TikToka. Stały się viralami!

Ralph Kamiński - Anna Dymna

Utwór promujący fundację Anny Dymnej powstał przy współpracy Ralpha Kamińskiego z wybitnymi artystami. Słowa napisał Jacek Cygan. W teledysku udział wzięli: Quebonafide, Mery Spolsky, Jann, Lula La Pollaca, Joanna Kulig, Magdalena Cielecka, Krystyna Tkacz, Magdalena Popławska oraz Katarzyna Dowbor. Nie zabrakło Ireny Santor i Zbigniewa Zamachowskiego, który od wielu lat jest oddanym przyjacielem fundacji. Muzyką do kawałka zajął się sam Ralph, który odpowiedzialny jest również za produkcję i scenariusz klipu.

Na pracę Ralpha patrzyłam z podziwem, podobnie jak na jego ekipę złożoną z młodych, fantastycznych, niezwykle życzliwych ludzi. Pasja i zaangażowanie, w połączeniu z uśmiechem, tworzyły na planie cudowną atmosferę - podkreśliła Anna Dymna.

Aktorka podkreśliła, że Ralph wykonał świetną pracę.

Na planie nie było żadnych mniejszych i większych artystów, zdrowszych, ładniejszych, lepszych. Wszyscy mieliśmy po dwadzieścia lat. Patrzyliśmy w jednym kierunku. Byliśmy razem, bo chcieliśmy tak być.

Posłuchajcie utworu, który powstał z okazji 20-lecia fundacji i koniecznie zobaczcie teledysk, który przekazuje wartości takie jak: miłość, przyjaźń, wsparcie i współpraca.