Przez awarię pociągu nie dotarły na koncert Wersow. Narzeczona Friza znalazła rozwiązanie!

i

Autor: screen z filmu na YouTube: SPĘDŹ ZE MNĄ DZIEŃ! / WERSOW Przez awarię pociągu nie dotarły na koncert Wersow. Narzeczona Friza znalazła rozwiązanie!

POKAZAŁA KLASĘ

Przez awarię pociągu nie dotarły na koncert Wersow. Narzeczona Friza znalazła rozwiązanie!

2024-04-22 13:16

Energia, pozytywne uniesienia muzyczne i duża dawka humoru. Koncerty Wersow wywołują ekscytację wśród największych fanów, którzy licznie wypełniają każdy klub, w którym pojawia się influencerka. Ta śpiewa swoje piosenki, w ramach debiutanckiej płyty i według komentujących robi naprawdę świetne show. Niestety, sytuacja losowa sprawiła, że jedne z fanek przez awarię pociągu nie dotarły na jej występ w Gdańsku. Narzeczona Friza szybko znalazła idealne rozwiązanie!

Spis treści

  1. Wersow - bilety na koncert

Koncerty Wersow dla fanów okazją, by posłuchać piosenek influencerki na żywo, ale przede wszystkim szansą na spotkanie z ulubioną gwiazdą twarzą w twarz. Fani chętnie kupili wejściówki meet&greet po to, by zrobić sobie z nią wspólne zdjęcie i zapozować na ściance. Narzeczona Friza swoją pierwszą trasę koncertową rozpoczęła od występu w Katowicach. Później pojechała do Wrocławia, zrobiła show Poznaniu, a następnie zagrała w Gdańsku, a dokładniej w tamtejszym klubie B90. Niektórym tego dnia los nie sprzyjał. Fanki Weroniki Sowy nagrały krótki filmik, za sprawą którego poinformowały, że ich pociąg jadący do Gdańska uległ awarii, w wyniku czego nie dotrą na występ swojej idolki. Nagranie podpisały zdaniem: Miał być koncert Wersow, ale pociąg postanowił ustać w polu, więc serce złamane. Ujęło to influencerkę, która postanowiła wręczyć dziewczynom wejściówki na inny występ!

Friz decyduje się na odważny ruch. Teraz będzie organizować koncerty!

Julita Różalska nową gwiazdą Friza. Kim jest?

Wersow - bilety na koncert

Ceny biletów na koncert Wersow wahają się między 149 a 446 złotych. Są też wejściówki za ponad 1400 złotych sprzedawane jako pakiet 3+1, co jest bardziej opłacalne, jeśli na wydarzenie idzie grupka. Mnóstwo osób zaczęło oznaczać gwiazdę i co? Weronika Sowa zauważyła te oznaczenia. Zdecydowała się docenić swoje fanki, które kupiły wejściówki, ale przez awarię pociągu nie dały rady dotrzeć do Gdańska. Napisała im w komentarzach pod filmem: o nieee, zapraszam w takim razie na mój koncert w Toruniu! Sprawdzajcie priv.

Koncert w Toruniu odbędzie się jako ten przeniesiony z Bydgoszczy. Dziewczyny odpisały influencerce, że bardzo dziękują i nie wiadomo, jak potoczyła się sprawa dalej.

Przez awarię pociągu nie dotarły na koncert Wersow. Narzeczona Friza znalazła rozwiązanie!

i

Autor: screen z TikToka Przez awarię pociągu nie dotarły na koncert Wersow. Narzeczona Friza znalazła rozwiązanie!

Zachowanie Wersow wywołało zachwyt wśród fanów, ale także osób, które na co dzień nie śledzą jej działalności. Twierdzą, że zachowała klasę interesują się swoimi fanami. 

Tak Wersow wyglądała kilka lat temu. Widać spektakularną zmianę!