Popek, Sobota, Matheo, Empire Studio i... Timbaland w jednym nagraniu! Świat u stóp - zdjęcia z teledysku TYLKO na ESKA.pl

2016-04-09 12:30
Timbaland Świat u stóp
Autor: fot. kadr z teledysku do Świat u stóp Popek, Sobota, Matheo, Empire Studio i... Timbaland w jednym nagraniu! Świat u stóp - zdjęcia z teledysku do TYLKO na ESKA.pl

Timbaland wyprodukował Świat u stóp! Nowa piosenka Popka, Soboty, Matheo i Empire Music Studio pochodzi z albumu Empire Force One. Utwór wraz z teledyskiem pojawi się we wtorek, 12 kwietnia 2016! Już teraz zdjęcia z klipu znajdziecie tylko na ESKA.pl!

Timbaland, Popek, Sobota, Matheo w piosence Empire Music Studio! Świat u stóp pojawi się już we wtorek, 12 kwietnia 2016. Premierze utworu towarzyszyć będzie teledysk - pierwsze trzy 'stop klatki' - zobaczycie TYLKO na ESKA.pl! Producentem numeru jest wspomniany już Timbaland, czyli jeden z najpopularniejszych artystów na świecie. Właśnie dzięki niemu wielu wykonawców osiągnęło wielki sukces podbijając najważniejsze listy przebojów na całym świecie. Jest autorem hitów dla: Justina Timberlake'a, Nelly Furtado, 50 Centa czy Katy Perry. Timbaland, jako pierwszy i jako jedyny dostrzegł i wypromował One Republic! Wspomógł artystów przy tworzeniu hitu Apologize. Warto również wspomnieć, że Timbo ma na swoim koncie 4 nagrody Grammy, co bez wątpienia daje mu tytuł największej gwiazdy, jaka kiedykolwiek pojawiła się na polskiej płycie hip-hopowej!

>>> Matheo: o współpracy z Popkiem! Wideo wywiad na ESKA.pl!

Świat u stóp premiera

Zdjęcia teledysku do singla zostały zrealizowane w Londynie. Premierę poprzedzi 4-częściowa videorelacja z pobytu Soboty i Matheo w Nowym Jorku. Artyści wokale do utworu realizowali w studio nagraniowym należącym do P. Diddy'ego aka Puff Daddy! Efekty ich wizyty w Stanach Zjednoczonych są warte czekania! Wcześniej, bo już teraz publikujemy pierwsze trzy zapowiedzi teledysku do Świat u stóp:

  • Świat u stóp - kadr nr 1:

  • Świat u stóp - kadr nr 2:

  • Świat u stóp - kadr nr 3:

Popek x Sobota x Matheo feat. Empire Music Studio - Świat u stóp (prod. Timbaland) premierowo już we wtorek, 12 kwietnia 2016! Koniecznie w komentarzach poniżej artykułu dajcie znać, że również nie możecie się doczekać!

Empire Music Studio: co to za projekt?

Empire Music Studio jest świeżym, tajemniczym, intrygującym projektem na polskiej scenie muzycznej i wytwórnią, która uważa że nie rzeczy niemożliwych! Mają tu na myśli fakt, że z każdym światowej sławy artystą istnieją szanse współpracy. Empire łączy ze sobą różne gatunki muzyczne, by jednoczyć wszystkich, którzy kochają muzykę!

Płyta Empire Music Studio nazywa się Empire Force One. Zaproszono na nią gwiazdy polskiego rynku muzycznego, legendy światowego rapu i najciekawszych zawodników z całego świata. Już wiemy, że w dotychczas ujawnionych utworach pojawiły się już takie osobistości, jak: Paluch, Quebonafide, donGURALesko czy Wuzet. Nad całościowym brzmieniem albumu czuwa jeden z najlepszych polskich producentów, Matheo! Fani melodyjnych dźwięków wezmą ten krążek do rąk jeszcze w kwietniu 2016! 

>>>> Popek w Polsce 2016! Raper z Gangu Albanii oczyszczony z zarzutów!

>>> Napisz jak spędzasz weekend – wygraj smartfona od ESKI!

Gang Albanii to jeden z najbardziej skandalizujących zespołów na polskiej scenie. Jego początki były naprawdę burzliwe! Ciekawe, czy „dokonania” Popka są bardziej szokujące niż pomysły bohaterów #SELFIE… Sprawdźcie:

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

RW

Najnowsze