Pomarańczowa czy Niebieska: Wiktoria zgarnęła grubą kasę w Radiu ESKA! [WIDEO]

2022-09-28 12:22
Pomarańczowa czy Niebieska: Wiktoria zgarnęła grubą kasę w Radiu ESKA! [WIDEO]
Autor: Radio ESKA Pomarańczowa czy Niebieska: Wiktoria zgarnęła grubą kasę w Radiu ESKA! [WIDEO]

Wiktoria, słuchaczka Radia ESKA już może myśleć, na co wyda grubą kasę, którą zgarnęła w zabawie Pomarańczowa czy Niebieska. Zobaczcie wideo i przekonajcie się, jak się cieszyła!

Pomarańczowa czy Niebieska, czyli nowa zabawa na antenie Radia ESKA, której zasady są bardzo proste. Janek Pirowski i Pawełek rzucają pomarańczowo-niebieską monetą, ale wcześniej Waszym zadaniem jest wytypowanie, jaki kolor wskaże ESKOWY pieniądz. Każdą rundę zaczynamy od 5 tysięcy złotych. Później, z każdym dniem - za błędne obstawienie - dokładamy kolejne 5 tysięcy złotych. W ostatnich dniach nie udawało się Wam poprawnie obstawić koloru monety po rzucie. W związku z tym, w naszej kumulacji można było zgarnąć 35 tysięcy złotych! Właśnie taka gotówka z naszego studia wyjechała wprost do portfela Wiktorii. Jak to się stało? Zobaczcie sami wideo poniżej, jak cieszyła się nasza słuchaczka!

ESKA - pomarańczowa czy niebieska: ZGŁOŚ SIĘ i wygraj kasę!

Wiktoria wygrała 35 000 PLN w Pomarańczowa czy Niebieska! Tak się cieszyła!

Pomarańczowa czy Niebieska - zasady

W zabawie mogą brać udział osoby, które ukończyły 18. rok życia i dysponują numerem telefonu w jednej z polskich sieci komórkowych. Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy wysłać SMS pod numer 7211 z hasłem ESKA, MONETA lub wypełnić formularz na stronie loteriaeski.pl i dokonać płatności.

  • Zgłaszasz się do zabawy i czekasz na telefon z Radia ESKA
  • Jeśli dopisze Ci szczęście weźmiesz udział w wejściu na żywo - PIROWSKI i PAWEŁEK ZADADZĄ CI JEDNO PROSTE PYTANIE: „POMARAŃCZOWA CZY NIEBIESKA?”
  • DOBRZE OBSTAWISZ WYNIK RZUTU ESKOWĄ MONETĄ, A MEGA KASA BĘDZIE TWOJA!
  • W przypadku pomyłki, nie odejdziesz z niczym - zgarniesz 500 PLN na do widzenia
  • Wszystko możesz zobaczyć na żywo na Tik Toku Radia ESKA (radio.eska)
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze