Polska - Chile 2018: KIEDY, GDZIE, BILETY, SKŁAD, TRANSMISJA

2018-04-09 15:23
Polska - Chile 2018: KIEDY, GDZIE, BILETY, SKŁAD, TRANSMISJA
Autor: fot. AFP PHOTO / Kirill KUDRYAVTSEV / EAST NEWS Polska - Chile 2018: KIEDY, GDZIE, BILETY, SKŁAD, TRANSMISJA

Polska - Chile to jeden z ostatnich meczów przed Mundialem 2018 w Rosji! Wszystkie informacje o spotkaniu podrzucamy - na ESKA.pl!

Polska - Chile 2018: kiedy, gdzie, skład, transmisja, czyli wszystkie informacje o spotkaniu podrzucamy w jednym miejscu na ESKA.pl. Będzie to bardzo istotny pojedynek, bo dowiemy się, w jakiej dyspozycji są nasi piłkarze tuż przed MŚ w Rosji. Jesteśmy też przekonani, że wszyscy najwięksi kibice chętnie zobaczą mecz Polska Chile. Bilety na przedostatni sprawdzian przed Mundialem 2018 w Rosji będą dostępne już w maju!

Polska - Chile 2018: kiedy, gdzie

Mecz Polska - Chile 8.06.2018 na stadionie w Poznaniu! Dla Adama Nawałki będzie to przedostatnia okazja, by przetestować niektórych piłkarzy oraz sprawdzić różne warianty gry. Warto przypomnieć, że Chile nie dostało się do mistrzostw świata w Rosji. Piłkarze La Roja przegrali konkurs rzutów karnych z Brazylią! 

Polska - Chile 2018: skład

Mecz towarzyski Polska - Chile 2018 to już prawdziwy test dla wszystkich piłkarzy Adama Nawałki. W trakcie spotkania będziemy już wiedzieć, którzy zawodnicy lecą na mundial. 8 czerwca w barwach naszych rywali na boisku nie zabraknie takich piłkarzy, jak Alexis Sanches, Arturo Vidal czy Charles Aranguiz.

Polska - Chile 2018: transmisja

Transmisja Polska - Chile 2018 online i w TV będzie ogólnodostępna. Spotkanie zobaczymy na TVP 1, prawdopodobnie stronie sportowej Telewizji Polskiej oraz w aplikacji mobilnej.

Mecze Polski 2018/2019 w piłce nożnej. Z kim i kiedy gra Polska?

Autor: brak danych

  Mecze Polski 2018/2019 w piłce nożnej - z kim i kiedy gra Polska? Kompletny terminarz podrzucamy w jednym miejscu na ESKA.pl! Wszyscy kibice doskonale wiedzą, że w nadchodzących miesiącach najważniejsze będą dla nas MŚ Rosja 2018. Polska zagra na rosyjskim turnieju jako

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze