Pola Rise & Andy Ward - piosenka Higher w letnim remixie Glaceo!

2020-07-14 13:03 Rafał Wróblewski
Pola Rise & Andy Ward - piosenka Higher w letnim remixie Glaceo!
Autor: single cover art / Warner Pola Rise & Andy Ward - piosenka Higher w letnim remixie Glaceo!

Pola Rise i Andy Ward wrzucili do sieci letni remiks utworu Highter, którego autorem jest Glaceo – jeden z czołowych włoskich producentów muzycznych, zrzeszający ponad 900 000 słuchaczy miesięcznie, tylko w jednym serwisie streamingowym! Jak brzmi wakacyjna wersja tego utworu? Przekonajcie się odsłuchując jej - na ESKA.pl!

Utwór Higher to efekt współpracy niezwykłego polsko-australijskiego duetu. Pola Rise i Andy Ward zapowiadają tym utworem wspólne wydawnictwo. W niespełna miesiąc od premiery piosenka została odsłuchana w serwisach streamingowych już ponad 300 000 razy! Remix natomiast powstał we współpracy z Glaceo, który nadał numerowi zupełnie nowego, house’owego vibe'u, który uzależnia. To propozycja, która z pewnością przypadnie do gustu fanom Kygo, Seeb czy Major Lazer.

Hity lata 2020 - to te piosenki będą królować w wakacje!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Pola Rise - remix piosenki Higher

Glaceo to znany producent muzyczny współpracujący m.in. ze słynną wytwórnią Armada. Jego nagrania - Take You Away, Right Here Right Now i Paranoid znalazły się na najczęściej subskrybowanym kanale muzycznym w historii - Trap Nation (28 mln subskrybcji). Utworów Glaceo można posłuchać na największych playlistach wszystkich platform cyfrowych na świecie.

Najnowsze