Pogoda lipiec 2018 - prognoza długoterminowa. Jaka pogoda w lipcu w Polsce?

2018-07-08 21:42
Pogoda lipiec 2018 - prognoza długoterminowa. Jaka pogoda w lipcu w Polsce?
Autor: Fot.Hubert Mathis / REPORTER / EAST NEWS Pogoda lipiec 2018 - prognoza długoterminowa. Jaka pogoda w lipcu w Polsce?

Jaka pogoda w lipcu 2018? Dokładna prognoza długoterminowa na cały miesiąc do sprawdzenia na ESKA.pl!

Pogoda lipiec 2018 - prognoza długoterminowa pokazuje bardzo dokładnie, jak będzie przez cały miesiąc. Najnowsze przewidywania synoptyków podrzucamy w tym miejscu na ESKA.pl. Jaka pogoda w lipcu 2018? Okazuje się, że w wielu miastach naszego kraju praktycznie przez cały miesiąc będzie bardzo słonecznie i bezdeszczowo. Spodziewane są upały, a co za tym idzie - wieczorami gwałtowne burze.

Tak wyglądało plażowanie przed laty: Zobacz wyjątkowe zdjęcia!  

Pogoda lipiec 2018 - prognoza długoterminowa

Jaka prognoza długoterminowa na lipiec 2018? Słońce, 30 stopni na termometrze, a do tego bezchmurne niebo - o takim obrazie pierwszego wakacyjnego miesiąca marzą wszyscy. I jak wynika z przewidywań meteorologów marzenie się spełni! Pogoda na cały lipiec 2018 to temperatury od 23-29 stopni Celsjusza w centrum, 20-26 stopni w Trójmieście czy 23-31 stopni Celsjusza na Dolnym Śląsku. Po dość zimnym i kapryśnym początku miesiąca, lokalnie może pokropić dopiero w okolicach 20 lipca.

Pogoda na wakacje 2018: jaka będzie? [PROGNOZA DŁUGOTERMINOWA]

Pogoda lipiec 2018 - Warszawa

Jaka pogoda w lipcu 2018 w Warszawie? Mieszkańcy stolicy praktycznie codziennie będą mogli korzystać z atrakcji, jakie przygotowało dla nich miasto. Każdego dnia dużo słońca i wysokie temperatury sięgające nawet 29 stopni Celsjusza w cieniu! Z gęstych chmur nie powinna spaść ani jedna kropla deszczu.

Pogoda lipiec 2018 - Zakopane

Szykujecie się na urlop? Chcecie się wybrać do stolicy polskich gór? Będzie dużo zimniej niż ma to miejsce w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie czy Gdańsku. Co więcej, właśnie w Zakopanem bardzo często spodziewane są przelotne opady deszczu. Na termometrach w pierwszych 14-dniach od 19-23 stopni w cieniu. Drugi i trzeci tydzień cieplejszy i bezdeszczowy, więc jeśli planujecie wypoczynek, to jest to najlepszy moment. 

Pogoda lipiec 2018 - jaka pogoda nad morzem?

Jaka pogoda w Trójmieście? Całkiem niezła, by odwiedzić nadmorskie miasta w tym miesiącu. Od 22-28 stopni Celsjusza i dużo słońca. Co najważniejsze z kłębiastych chmur nie będzie padać. A jaka pogoda na całe wakacje? Sierpień w naszym kraju także ciepły i słoneczny!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze