#Podajserce - o co chodzi w challengu który podbija TikTok? Stworzyła go Maria Sadowska i Kayah

2021-02-15 13:56
Maria Sadowska i Kayah
Autor: Materiał Prasowy/Agora

#PodajSerce to walentynkowy challenge na TikToku, który należy wykonać w rytm piosenki Marii Sadowskiej i Kayah - Kocham Cię. Akcja ruszyła i co ciekawe, okazała się być strzałem w 10-tkę! Hashtag w aplikacji zdobył blisko 5 milionów odsłon w zaledwie jedną dobę! O co chodzi w nowej zabawie? Zdradzamy poniżej.

Maria Sadowska i Kayah rozpoczęły wspólną akcję na platformie TikTok z okazji Walentynek! Artystki, które połączyły siły przy wspólnym singlu Kocham Cię i zapraszają wszystkich do udziału w challenge’u #podajserce. Jak można wziąć udział? To bardzo proste! Wystarczy nagrać film z gadżetem w kształcie serca i podać go dalej, od lewej do prawej strony ekranu. Serce można również podać innej osobie - na przykład ręce odbierają to serce, a nie widać osoby, a same dłonie. Wszystko zależy od Waszej kreatywności! Następnie należy dodać do naszego wideo singiel Kocham Cię z oficjalnej biblioteki dźwięków TikTok i opublikować film z hashtagiem #podajserce. Do kiedy trwa akcja? Które gwiazdy wzięły w niej udział?

Piosenki o miłości dla zakochanych i nie tylko

#Podajserce - nowy trend na TikToku

Akcja trwa cały tydzień dlatego śpieszcie się i nagrywajcie challenge jak najszybciej! Co ciekawe, do muzycznego wyzwania dołączyli już między innymi: Patryk Skoczyński, Linia Nocna, Sylvia Novak, Simon Losik, Natalia Nykiel, Ewa Zawada, Paweł Tur, Natalia Sisik, Mateusz Golicki i Marcin Maciejczak. Walentynkowe TikToki w rytm muzyki Marii Sadowskiej i Kayah są dostępne pod linkiem TUTAJ.

Twoje życie miłosne to komedia? Sprawdź, który film pasuje do ciebie najbardziej

Pytanie 1 z 9
Jak wyglądał Twój ostatni związek?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze