Premiery płytowe 6 listopada 2015

i

Autor: fot. okładki płyt Płyta Ellie Goulding, Sam Smith, Little Mix i Hozier: Zdecyduj, która jest największym zaskoczeniem!

Płyta Ellie Goulding, Sam Smith, Little Mix i Hozier: Zdecyduj, która jest największym zaskoczeniem!

2015-11-05 13:45

Ellie Goulding, Sam Smith, Little Mix i Hozier! To oni - 6 listopada 2015 roku zaprezentują swoje nowe płyty. Cztery premiery w jednym dniu! Na którą się zdecydować? Która płyta jest największym zaskoczeniem? Zdecydujcie w sondzie, którą przygotowaliśmy na Eska.pl!

Ellie Goulding premiera Delirium, Sam Smith nowa wersja In The Lonely Hour - Edycja Drowning Shadows, Little Mix - płyta Get Weird, czy reedycja albumu Hozier'a! To nowe płyty, których premiera odbędzie się 6 listopada 2015 roku. Która płyta jest największym zaskoczeniem? Na którą z tych płyt się zdecydować? Poniżej znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje na ich temat. Być może pomogą Wam podjąć tę decyzje! Dajcie znać w naszej specjalnie przygotowanej na tę okazję sondzie!  

Ellie Goulding premiera Delirium

Dlaczego warto się zdecydować na album "Delirium"? Kawałek w wersji standardowej wypełni 16 kompozycji. Album w edycji 'deluxe' zawierać będzie 6 dodatkowych numerów. Nad płytą Ellie Goulding pracowali najwięksi producenci na świecie: Max Martin, Greg Kurstin, Guyem Lawrence'em z Disclosure, czy Ryanem Tedderem! To pierwszy po trzech latach album Angielki. Sama zapewnia o tym, że ta płyta, to nowy etap w jej karierze. W ramach promocji dzieła pt. "Delirium" wokalistka 23 stycznia 2016 roku wystąpi na warszawskim Torwarze. 

  

Sam Smith In The Lonely Hour - Drowning Shadows

Warto nabyć nową wersje albumu "In The Lonely Hour". Sam Smith umieścił na niej niepublikowane wcześniej kawałki! Niektóre z nich powstawały jeszcze przed "Stay with Me", czy "I'm Not The Only One". Jednym z nich jest singiel zatytułowany "Drowning Shadows". Dodajmy, że na rozszerzonej wersji krążka, znajdziemy także utwory artystów, u których Sam Smith pojawił się gościnnie. Jest między innymi hit: "La La La" Naughty Boy, czy Latch z Disclosure. 

Little Mix płyta Get Weird

Zespół Little Mix w połowie lipca zdradził, że pod tytułem "Get Weird" ukaże się ich trzecia płyta. Dziewczyny przy tworzeniu piosenek na nowy album, inspirowały się latami 80. XX wieku. Głównie szukały natchnienia w muzyce żywej legendy - Prince'a! Słychać to w pierwszych dwóch singlach, które podbijały już brytyjską listę przebojów. Mowa o kawałkach "Black Magic" i "Love Me Like You". Na płycie znajdziemy 12 dobrze skomponowanych utworów. 

 

Hozier nowa wersja płyty Hozier

Hozier postanowił zrobić niespodziankę swoim fanom. Przygotował dla nich dwupłytową reedycje albumu, z którego pochodzi hit "Take Me To Church". Pierwszy krążek to oryginalny materiał, natomiast drugi zawiera ekskluzywne nagrania koncertowe, wybrane z najlepszych koncertów artysty. Dodatkowo na płycie znajdziemy 4 nagrania z BBC Session. Chodzi konkretnie o covery piosenek Sama Smitha, czy Ariany Grande! "Hozier" to jeden z bestsellerów 2015 roku. Jego sprzedaż przekroczyła 1,5 miliona egzemplarzy. Longplay, który miał premierę we wrześniu 2014 roku, doszedł do 2. miejsca listy Billboardu. To właśnie dlatego, naszym zdaniem, trzeba nabyć to dzieło!

 

Ellie Goulding, Sam Smith, Little Mix, Hozier - która płyta jest największym zaskoczeniem?

Artyści wielokrotnie zaskakiwali nas brzmieniem swoich nowych kawałków. Lubimy zaskoczenia, dlatego postanowiliśmy wybrać te największe! Wszystkie powyższe płyty, swoją premierę będą mieć 6 listopada. Zdecydujcie w naszej sondzie, która płyta jest największą niespodzianką!

Jeśli wciąż nie wiecie, na którą płytę się zdecydować - sprawdźcie więcej szczegółów na temat:

RW