Piosenka z reklamy TVN Style - co to za utwór? Kto go śpiewa?

2019-10-18 14:41 kw
piosenka z reklamy TVN Style
Autor: screen YouTube/TVN Style

Reklamy oraz spoty telewizyjne już dawno przestały być zwykłą prezentacją konkretnego produktu, filmu czy też stacji. Dzisiaj są to świetnie nakręcone filmiki, które potrafią wzruszyć i zachwycić. Często możemy w nich usłyszeć bardzo dobrą muzykę, która od razu wpada w ucho. Ostatnio premierę miał nowy spot TVN Style, w którym widzowie mają okazję zobaczyć twarze prowadzących programów stacji. W tle usłyszeć można niezwykły utwór. Kto go śpiewa? Co to za piosenka?

Piosenka z reklamy TVN Style - co to za utwór? Kto go śpiewa? Spoty telewizyjne mają na celu zachęcić telewidzów do oglądania danej stacji. Z tego właśnie powodu są one tak barwne i dynamiczne. Aby reklama była jeszcze bardziej przyciągająca, twórcy wykorzystują wpadające w ucho utwory. W spocie TVN Style wykorzystano polskojęzyczną piosenkę. Kto ją wykonuje oraz jaki nosi tytuł? Tego dowiecie się w poniższym artykule. 

Piosenka z reklamy TVN Style - co to za utwór?

W reklamie TVN Style możemy usłyszeć utwór Pewne serce, autorstwa zespołu The Dumplings. Piosenka powstała specjalnie na potrzeby reklamy. Mówi o silnych i świadomych swoich atutów kobietach, które są pewne siebie i cieszą się życiem. Utwór skupia się na ideale kobiety, którym każda z nas chciałaby być. Poniżej możecie zobaczyć najnowszy spot TVN Style i posłuchać piosenki Pewne serce. 

Najnowsze