Piknik Country już w lipcu! Kto wystąpi? Gdzie i za ile kupić bilety? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]

2013-06-28 15:13

Piknik Country&Folk odbędzie się w Mragowie w dniach 26-28 lipca. Sprawdź na ESKA.pl czyje występy uświetnią tegoroczną edycję festiwalu oraz gdzie i za ile kupić bilety!

Piknik Country&Folk; - największe wydarzenie muzyczne tego typu w Polsce - zawita do Mrągowa już 32 raz. Międzynarodowa impreza przyciąga co roku wiernych fanów country, folku i rockabilly. Nowy amfiteatr, znakomite gwiazdy z kraju i zagranicy są gwarancją świetnej zabawy podczas 3 dni trwania festiwalu. W dniach 26-28 lipca na scenie pojawią się tacy artyści jak: Zakopower, The Pyronix, Fatboy, Clutterbillies, NightHawk, PowerGrass, Patrycja Markowska czy Wilki.

Dodatkową atrakcją tegorocznej edycji będzie RIDERS' NIGHT - nocny koncert o bardziej drapieżnym rockowym charakterze, na którym wystąpią takie gwiazdy jak: Dżem, Oddział Zamknięty czy amerykański zespół Modern Earl.

Bilety w cenach od 40 do 120 zł można kupić za pośrednictwem oficjalnej strony festiwalu http://www.festiwalpiknikcountry.pl

Posłuchaj Raya Scotta, jednej z gwiazd Pikniku Country 2013 - na Eska.pl!


jj

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze