Anioły x Demony: piosenka z tekstem too many kurzu!

i

Autor: fot. YouTube/Step Records Pawbeats feat. Kali, Monika Kazyaka - Anioły x Demony: piosenka z tekstem too many kurzu!

Pawbeats feat. Kali, Monika Kazyaka - Anioły x Demony: piosenka z tekstem too many kurzu!

2016-02-22 16:58

Anioły x Demony to nowy hit internetu! Piosenka Pawbeatsa, która zapowiada album Orchestra, od razu wzbudziła wśród komentujących pozytywne emocje. Numerem jeden stała się jednak śmieszna wiadomość, jaką dostał autor singla! Szczegóły komicznej sytuacji poznacie na ESKA.pl

Anioły x Demony to piosenka, która zapowiada album Orchestra. Premierze utworu towarzyszył teledysk, który od samego początku zbiera pozytywne opinie wśród komentujących. Pod wideo czytamy sporo opinii, jednak absolutnym hitem sieci stała się wiadomość, jaką Pawbeats otrzymał od pewnego użytkownika. Dotyczyła ona jednego zdania w tekście piosenki. Sytuacja jest o tyle śmieszna, że wygląda jakby słuchacz był w pełni przekonany do swojej racji i pisał na poważnie. 

Anioły x Demony: too many kurzu

Anioły x Demony to jeden z najbardziej oczekiwanych singli ostatnich tygodni. Widać to szczególnie za sprawą fanów, którzy zasypali Pawbeatsa pozytywnymi opiniami. Na szczególną uwagę zasłużyła jednak wiadomość, jaką polski muzyk dostał na swoją prywatną skrzynkę w serwisie Facebook: "siema nowy kawałek spoko ale nie podoba mi się na siłe wprowadzanie angielskiego do polskiego bo taka moda". O co chodzi? O początek tekstu, który śpiewa/rapuje Kali! 

Czasami biegnę choć nie wiem dokąd zmierzam tu
Tumany kurzu za mną
Błędnych decyzji szlak

Macie pomysł na to, co Pawbeats powinien odpisać? Dajcie znać w komentarzach! ;)

Pawbeats - Orchestra

Bez wątpienia Pawtbeats to jeden z najlepszych kompozytorów, producentów muzycznych młodego pokolenia. Artysta w swojej karierze współpracował z czołówką polskich muzyków. Podobnie było w przypadku tworzenia nowego albumu. Wiemy już, że przy produkcji płyty bydgoskiego producenta wspomogła wiele uznanych gwiazd polskiej sceny: Natalia Nykiel, VNM, Kali, Quebonafide, Mama Selita, Dwa Sławy, Sarcast, Justyna Steczkowska, KęKę,Tau oraz Mr. J. Medeiros. Już 5 i 6 marca odbędą się dwa koncerty promujące to wydawnictwo.

Oficjalnie płyta "Orchestra" na półkach sklepowych pojawi się 29 lutego 2016 w nakładzie Step Records. Warto przypomnieć, że poprzedni album Pawbeatsa - zatytułowany Utopia, uzyskał status złotej płyty. Znacie z niego wielki radiowy hit pt. "Euforia":

 

RW