Opera GX Hot Tab Hero - teleturniej dla streamerów. O co chodzi i jakie są zasady?

2022-10-06 10:45
Opera GX Hot Tab Hero - teleturniej dla streamerów. O co chodzi i jakie są zasady?
Autor: Pexels Opera GX Hot Tab Hero - teleturniej dla streamerów. O co chodzi i jakie są zasady?

Streamerzy w obecnych czasach mogą liczyć na naprawdę ogromną popularność. Obecnie najczęściej oglądanym contentem na streamach jest IRL, czyli pokazywanie swojego dnia, a także - niezmiennie od lat - gaming. Nie powinno więc być zaskoczeniem, że streamerzy dostali swój własny teleturniej!

Nowych przedsięwzięć dla gwiazd internetu powstaje coraz więcej. Powszechnie znane są gale freak fight takie jak szeroko komentowane Fame MMA i High League. Widzowie uwielbiają oglądać influencerów na dużych ekranach, wzbudzają oni naprawdę wiele emocji. Nic więc dziwnego, że co chwilę ruszają nowe projekty, spośród których jedne przyjmują się lepiej, inne zaś gorzej. Kolejną nowością jest teleturniej dla graczy, w którym udział wezmą między innymi jedni z najpopularniejszych streamerów w polskim internecie - Xayoo oraz Multi!

TOP 5 GRY w 2022 [S.T.A.L.K.E.R. 2, Dying Light 2, God of War: Ragnarok] | ESKA XD - Blogier #38

Opera GX Hot Tab Hero - gdzie można obejrzeć?

Nowy teleturniej gamingowy ma naprawdę duży potencjał, przede wszystkim ze względu na osoby, które wezmą w nim udział! Odcinki będzie można oglądać na przeglądarce dla gamerów - Opera GX. Na GX Corner przez 7 dni będą widnieć odcinki, więc jeśli nie zdążysz na premierę, możesz nadrobić właśnie tam!

ZOBACZ TAKŻE: Poznań Game Arena 2022. Przed nami weekend pełen atrakcji

Opera GX Hot Tab Hero - zasady teleturnieju

W nowym show dwie drużyny, które staną naprzeciwko siebie, będą rywalizować o pulę nagród, która wynosi aż 40 tys. zł! Gracze będą musieli odpowiadać na pytania związane z gamingiem. Wezmą udział w dwóch rundach, w których zmierzą się z quizami, zarówno tekstowymi, jak i wideo. Widowisko ma szansę zyskać ogromny sukces, ze względu na zasięgi uczestników, biorących w nim udział.

Opera GX Hot Tab Hero - kto weźmie udział?

W świecie streamerów do tych najpopularniejszych zdecydowanie należą Multi oraz Xayoo. To właśnie oni zebrali drużyny i będą ze sobą rywalizować. Do swojej drużyny, czyli Young Family Label, Multi wybrał Dżinolda, Merghaniego oraz Bandurę. Xayoo Industries składa się z Xayoo, Popo, Lukiego i Vysotzky'ego. Oba składy zdecydowanie wygenerują duże wyświetlenia.

Opera GX Hot Tab Hero - kto prowadzi?

Znana obsada teleturnieju to nie tylko popularni streamerzy, w teleturnieju zobaczymy również znaną postać telewizyjną. Mowa tutaj o Zygmuncie Chajzerze, który został prowadzącym show. Jego doświadczenie zawodowe sprawia, że zdecydowanie można będzie liczyć na profesjonalną atmosferę. U jego boku stanie Paweł Szabla, gracz League of Legends, którego wskazówki z pewnością będą dla prowadzącego pomocne.

Sonda
Zamierzasz oglądać Opera GX Hot Tab Hero?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze