Open’er 2022 - wymiana biletów na opaski. Jak to zrobić?

2022-06-27 9:43
Open’er 2022 - wymiana biletów na opaski
Autor: Marek MICHALAK/East News Open’er 2022 - wymiana biletów na opaski

Open’er Festival powróci do Gdyni po dwóch latach przerwy. Stęsknieni festiwalowicze z niecierpliwością czekają na moment aż przekroczą bramy festiwalu. Nie uda się to jednak bez festiwalowych opasek. Jak i gdzie wymienić bilet na festiwal na opaskę? Przeczytaj artykuł, by dowiedzieć się wszystkich szczegółów.

Open’er Festival 2022 - gdzie i jak wymienić bilet na opaskę? Kiedy najlepiej to zrobić? Te pytania zadaje sobie każdy przyszły festiwalowicz. Opene’r Festival  to jedno z najpopularniejszych wydarzeń muzycznych. Po raz pierwszy został zorganizowany w 2003 roku. W 2022 roku powróci po dwuletniej przerwie - między innymi z tego względu organizatorzy przewidują rekordową frekwencję. Trzeba to brać pod uwagę także podczas wymieniania karnetu na festiwalową opaskę. Kiedy najlepiej to zrobić żeby nie stać długo w kolejce? Odpowiadamy na wszystkie pytania.

W Radiu ESKA Na Lato: Jeszcze Więcej Hitów Na Czasie!

Open’er Festival 2022 - jak i gdzie wymienić bilet na opaskę? 

Bilety i karnety należy wymienić na opaskę w jednym ze specjalnych punktów wymiany biletów. Wspomniane punkty znajdziemy w dwóch miejscach: przy dworcu PKP Gdynia Główna oraz w nowym punkcie w Parku Rady Europy (w pobliżu Skweru Kościuszki). Bilety można wymienić tylko i wyłącznie osobiście. 

Open’er Festival 2022 - kiedy wymienić bilet na opaskę?

Organizatorzy apelują, by wymienić bilet na opaskę tak szybko jak to możliwe, w celu uniknięcia kolejek. Punkty wymiany biletów otwarte będą od poniedziałku 27.06 w godzinach 10:00-20:00. 

Sonda
Wybierasz się na Open'er Festival 2022?

Open’er Festival 2022 - bilety

Czy są jeszcze bilety na Open’er Festival 2022? Rozwiewamy wątpliwości zaniepokojonych wielbicieli planów last minute. Wejściówki na festiwal wciąż są w sprzedaży! Jedyna wyprzedana pula to bilety jednodniowe na piątek 01.07. 

Open'er Festival 2022 - ceny biletów

Open’er Festival Final Call Tickets

  • Karnet 4-dniowy – 739 PLN
  • Karnet 4-dniowy + pole namiotowe – 859 PLN
  • Karnet weekendowy (piątek i sobota) – 529 PLN
  • Karnet weekendowy (piątek i sobota) + Pole namiotowe – 609 PLN
  • Bilet jednodniowy na Open'er Festival – 349 PLN
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze