Olivia Addams dumna z pomysłu Polaków! TikTokerzy stworzyli nową wersję jej hitu

Olivia Addams dumna z pomysłu Polaków! TikTokerzy stworzyli nową wersję jej hitu
Autor: Global Records Olivia Addams dumna z pomysłu Polaków! TikTokerzy stworzyli nową wersję jej hitu

Polscy i rumuńscy TikTokerzy wpadli na pomysł, by stworzyć nową wersję hitu Are We There. Jak brzmi utwór w TikTokowej odsłonie? Przekonajcie się słuchając już teraz!

TikTokerzy z Polski i Rumunii połączyli siły i stworzyli nową wersję hitu OAre We There, pod którym podpisuje się Olivia Addams. Każdy z nich nagrał swoje wykonanie piosenki i klipu, w których zarażają radością i pozytywną energią. Pomysł nowej wersji hitu spodobał mi się od razu! Chciałabym podziękować wszystkim TikTokerom, którzy zaangażowali się w ten projekt, zgodzili się zaśpiewać i nagrać swoje video. Wypadło świetnie i cieszę się, że będziecie mogli to zobaczyć. Kocham Was wszystkichi jestem niezwykle szczęśliwa i wdzięczna, że Was mam - powiedziała Olivia Addams.

TikTok challenge taneczny | ESKA XD - Fit vlog #12

TikTok - nowa wersja Are We There

Ewa Zawada (@dobrafaza), Natalia Sisik (@nataliasisik), Paulina Soboń (@paulinasobon), Ula Kowalska (@ulakowalska005), Twenty (@twenty__ofc), VIA (@oliviatomczak), Alan Cyprysiak (@alancyprysiak), Oliwia Kopiec (@oliwka.kopiec) z Polski i Cristina Almășan, Claudinsky, Georgiana Drumen, Karina Fetica, Matros Denis z Rumunii zaakceptowali challenge i dołączyli do Olivii Addams. 

Oryginalną wersję Are We There? usłyszeć można w większości najważniejszych stacji radiowych w Polsce. Numer jest obecnie drugim najczęściej odtwarzanym utworem w polskich radiach (Radio Airplay) i #6 na TV Airplay. Piosenka równie chętnie odtwarzana jest w serwisach streamigowych - zajmuje #9 miejsce na Shazam Polska.

Najnowsze