Ola Pobiega - kim jest uczestniczka The Voice of Poland 12? Zachwyciła w piosence Jessie Ware

2021-10-16 21:14
Ola Pobiega
Autor: materiały TVP

Na początku września 2021 roku premierę miała dwunasta edycja programu The Voice of Poland! Po raz kolejny show Telewizji Polskiej udowadnia, że w Polsce nie brakuje muzycznie uzdolnionych osób, które są gotowe, by podbijać polską scenę muzyczną. Podczas Przesłuchań w Ciemno swój talent zaprezentowała między innymi Ola Pobiega. Kim jest uczestniczka dwunastej odsłony The Voice of Poland? Sprawdźcie!

Ola Pobiega - kim jest uczestniczka The Voice of Poland 12? The Voice of Poland to muzyczne show Telewizji Polskiej, które gości na ekranach naszych telewizorów od 2011 roku. Przez te wszystkie lata w programie udział wzięło wielu niezwykle uzdolnionych wokalistów, którzy dziś są jednymi z najpopularniejszych artystów w Polsce. Mowa tu między innymi o Natalii Nykiel, Marcie Gałuszewskiej, Sarsie, Krystianie Ochmanie, Arku Kłusowskim, Ani Karwan czy też Alicji Szemplińskiej. Na początku września 2021 roku wystartowała dwunasta już edycja The Voice of Poland, w której również nie brakuje prawdziwych muzycznych perełek. Trenerzy w składzie: Justyna Steczkowska, Sylwia Grzeszczak, Tomson i Baron oraz Marek Piekarczyk decydują o tym, kto przejdzie do kolejnych etapów programu i powalczy o tytuł Najlepszego Głosu w Polsce. Wśród osób, które będziemy mieli okazję podziwiać podczas etapu bitew, znalazła się Ola Pobiega, która zachwyciła trenerów wykonaniem hitu Jessie Ware.

Smolasty - zapowiedź gorącego występu w ESKA Live!

Ola Pobiega w The Voice of Poland 12

Ola Pobiega podczas Przesłuchań w Ciemno wykonała utwór Alone z repertuaru Jessie Ware. Uczestniczka odwróciła aż dwa fotele. Do swoich drużyn zaprosili ją Justyna Steczkowska oraz Marek Piekarczyk. Młoda wokalistka zdecydowała, że swój talent chce szlifować pod okiem Justyny. Ola na etapie Bitew zaprezentowała się zjawiskowo, dlatego to właśnie ona wygrała ten pojedynek i przeszła do kolejnego etapu show.

Najnowsze