Taylor Swift

i

Autor: Universal Music Polska; Instagram.com/gracieabrams Taylor Swift gasi ogień w domu.

Gwiazdy

Ogień w domu Taylor Swift! Tak gwiazda walczyła z gaśnicą [WIDEO]

2024-06-22 16:17

Taylor Swift była w niebezpieczeństwie. Jedna z najpopularniejszych piosenkarek na świecie znalazła się w sytuacji, która mogła skończyć się tragicznie. W jej kuchni wybuchł mały pożar i gwiazda zdecydowała się sama sobie z nim poradzić. Do sieci trafiło nagranie, na którym widać, jak korzysta z gaśnicy.

Taylor Swift musiała znaleźć w sobie odwagę i wziąć gaśnicę, aby ugasić duży ogień, który pojawił się w jej kuchni. Wszystko wydarzyło się w środku nocy. Piosenkarka zaprosiła do swojej rezydencji swoją bliską koleżankę z branży - Gracie Abrams. Powodem wizyty była wspólna praca. Swift zgodziła się zostać gościem na nowej płycie Abrams i razem pisały piosenkę, która znalazła się na trackliście. Kompozycję utworu musiały przerwać, ponieważ nagle w kuchni pojawił się duży ogień. Na opublikowanym nagraniu nie widać, co dokładnie się zapaliło, ale piosenkarki musiały zareagować. Na użycie gaśnicy zdecydowała się Taylor. Początkowo miała problemy z odpowiednim użyciem jej, ale ostatecznie się udało. Wideo z tego momentu na swoim Instagramie opublikowała Gracie. Można je zobaczyć niżej.

Ile dziennie zarabia Taylor Swift? Dla wielu to niewyobrażalna kwota

Taylor Swift emisja z odrzutowca | PORANEK ROCK

Taylor Swift i Gracie Abrams we wspólnej piosence

Wideo z małego pożaru pojawiło się na Instagramie Gracie Abrams z powodu premiery piosenki, którą wówczas tworzyły. Utwór pod tytułem "us." został singlem promującym najnowszy album studyjny Abrams, który nosi tytuł "The Secret of Us". Wcześniej krążek promowały kawałki "Risk" i "Close To You".

Taylor Swift w Polsce

Amerykańska gwiazda wystąpi w Polsce aż 3 razy. 1, 2 i 3 sierpnia 2024 roku Swift wystąpi na stadionie PGE Narodowym w Warszawie w ramach The Eras Tour. To trasa, która podsumowuje wszystkie jej dotychczasowe płyty. Można na niej usłyszeć na żywo takie hity jak "Blank Space", "Shake It Off", "Love Story" czy "I Knew You Were Trouble".