Ofenbach w Hit Weekendzie w Radiu ESKA!

2017-06-03 13:43
Ofenbach w Hit Weekendzie w Radiu ESKA!
Autor: fot. mat. prasowe Ofenbach w Hit Weekendzie w Radiu ESKA!

Jedna z gwiazd ESKA Music Awards 2017 - zespół Ofenbach - gości w Hit Weekendzie w Radiu ESKA! Sprawdźcie szczegóły już teraz - na ESKA.pl

Ofenbach - jedna z gwiazd ESKA Music Awards 2017 odwiedzi studio RADIA ESKA! Twórcy megahitu Be Mine pojawią się w naszym studio i opowiedzą o swojej całej karierze. Nie możecie tego przegapić, dlatego właśnie włączcie Hit Weekend w Radiu ESKA już w sobotę od godziny 11.00 i w niedzielę od godziny 9.00. Bądźcie z nami!

Ofenbach w Hit Weekendzie w Radiu ESKA

Dorian & Cesar, czyli francuski duet Ofenbach! Ponad 40 mln obejrzeń klipów na YouTubie, kilkadziesiąt milionów streamów w Spotify, to tylko niektóre osiągnięcia, jakimi mogą pochwalić się tworzący duet César de Rummel i Dorian Lauduique. Artyści wpadną do naszego Eskowego studia, gdzie opowiedzą o wielu ciekawostkach ze swojej kariery.

 

ESKA Music Awards 2017 już 17 czerwca w Szczecinie. ZAGŁOSUJCIE NA #EMA2017 i zgarnijcie bilety na naszą galę, na której wystąpią Ofenbach, Sigala, Matthew Koma, Alma, Ania Dąbrowska, Margaret, Sarsa, Gromee, C-BooL i wielu innych!

ESKA Music Awards 2017 - KTO WYSTĄPI?

Autor: brak danych

ESKA Music Awards 2017 - kto wystąpi na gali w Szczecinie? EMA 2017 Line-up, a dokładnie pierwsze nazwiska podrzucamy Wam na ESKA.pl!

 

Najnowsze