Nowy teledysk Grzegorza Hyżego - Zagadka: premiera na ESKA.pl. Zobacz! [VIDEO]

2015-03-12 19:13
Grzegorz Hyży
Autor: fot. WBF Grzegorz Hyży

Grzegorz Hyży publikuje teledysk do piosenki Zagadka. Jest to już czwarty wideoklip promujący ostatnią płytę artysty pt. Z całych sił. Zobacz teledysk do Zagadki premierowo - na ESKA.pl

Ledwo wrócił z akcji Eska Odwołuje Zimę, a już bierze się ostro do pracy! Grzegorz Hyży 12.03.2015 publikuje teledysk do piosenki Zagadka. Jest to już czwarty wideoklip promujący ostatnią płytę artysty pt. Z całych sił. Zobacz teledysk do Zagadki premierowo - na ESKA.pl.

Po ogromnym sukcesie hitów Wstaję i Pusty dom wokalista atakuje polskie listy przebojów ze swoim kolejnym singlem. Na początku marca Zagadka zadebiutowała w Gorącej 20 Radia ESKA. Premiera teledysku z pewnością zwiększy popularność tego romantycznego utworu.

Przez ostatni rok Grzegorz z zespołem zagrali kilkadziesiąt koncertów w całej Polsce. 8 lutego w warszawskiej Stodole zarejestrowano koncert, w czasie którego Hyży odebrał złotą płytę. Właśnie na podstawie tych nagrań powstał teledysk do singla „Zagadka”. Będzie on przedsmakiem emocji jakie towarzyszą publiczności i zespołowi na koncertach.

Uwielbiam grać koncerty i to kontakt z publicznością daję mi energię do dalszego działania - mówi Grzegorz - mam nadzieję, że nasza energia także ląduje w Waszych sercach. Jesteśmy po roku ciężkiej pracy, a złota płyta która otrzymałem podczas koncertu w Stodole, była ukoronowaniem tego roku. Ale nie zwalniamy.. i pracujemy nadal dla Was Z Całych Sił… Dziękuje za zaufanie i czekamy na Was na naszych koncertach” 

Premiera teledysku 12.03.2015 - punktualnie o 18:00!

Grzegorz był z ESKĄ w czasie premiery piosenki Zagadka dlatego szczególnie trzymamy kciuki za sukces teledysku. Dajcie znać czy podoba się Wam nowy wideoklip Grzegorza Hyżego?

Czekając na premierę teledysku, zobacz klip Pusty Dom, który ma już ponad pół miliona wyświetleń

RC

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze