Nowości Muzyczne w Radiu ESKA - GROMEE i inni w New Music Friday!

2018-07-06 16:17
Nowości Muzyczne w Radiu ESKA - GROMEE i inni w New Music Friday!
Autor: fot. okładka singla One Last Time Nowości Muzyczne w Radiu ESKA - GROMEE i inni w New Music Friday!

New Music Friday w Radiu ESKA świętujemy od samego rana! Gramy wam najlepsze, najgorętsze propozycje, które mają szansę stać się wielkimi hitami! Sprawdźcie, jakie premiery na naszej antenie 6 lipca 2018!

Nowości Muzyczne w Radiu ESKA gramy wam w każdy piątek od samego rana do późnych godzin wieczornych! New Music Friday na naszej antenie, to okazja, by poznać i ocenić muzyczne wydania, które ledwo co pojawiły się na rynku! Od 6 lipca oceniać będziecie zupełnie nowy singiel, pod którym podpisuje się Gromee! Producent i kompozytor z Krakowa odkrył kolejny talent, bo nad kawałkiem pt. One Last Time, współpracował z 20-letnim wokalistą z Norwegii, Jesperem Jensetem.

Nowości Muzyczne w Radiu ESKA - premiery w New Music Friday 6.07.2018

Najważniejszą premierą w piątek, 6 lipca jest właśnie singiel Gromeego. Pierwszy raz singiel pt. One Last Time na antenie Radia ESKA usłyszycie po godzinie 10:00! W New Music Friday w Radiu ESKA usłyszycie:

  • Gromee feat. Jesper Jenset - One Last Time: krakowski producent nie zwalnia tempa! Andrzej Gromala po sukcesie z hitami Follow You, Spirit, Runaway, Without You, czy udziale w Eurowizji z hitem Light Me Up, dzieli się kolejną produkcją. One Last Time nie jest utworem z debiutanckiej płyty artysty, Chapter One, a zupełnie nowym, niepublikowanym nigdzie wcześniej kawałkiem. Za partie wokalne odpowiada 20-letni piosenkarz z Norwegii. Jesper Jenset uważany jest za jedno z odkryć norweskiego rynku muzycznego. Jego największym sukcesem jest występ podczas imprezy VG w Oslo przed 80-tysięczną publicznością. 
  • Justin Timberlake - SoulMate: to nowa piosenka od czasu płyty Man of the Woods, która ukazała się w lutym 2018 roku. Letni kawałek wyprodukował wyprodukował Nineteen85.
  • Patryk Kumór - Na bank: kolejny singiel po utworze Ogień i lód. 

Piątek, 6 lipca to również premiera albumu Palo Santo od Years & Years. Z krążka pochodzi singiel If You're Over Me. Kolejne nowości singlowe, które usłyszycie na naszej antenie, poznacie w tym miejscu! Bądźcie czujni i słuchajcie Radio ESKA.

Nowości Muzyczne 2018 - nowe hity

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze