Bandytka: Autorka tekstów piosenek Saszan i DJ Adamusa prezentuje debiutancki singiel

i

Autor: fot. okładka singla Bandytka: Autorka tekstów piosenek Saszan i DJ Adamusa prezentuje debiutancki singiel

Nowości muzyczne lato 2016: Bandytka - Drogowskazy

2016-07-09 21:21

Autorka tekstów piosenek Saszan i DJ Adamusa prezentuje swój debiutancki singiel. Posłuchaj przebojowego kawałka artystki, o której już wkrótce może się zrobić naprawdę głośno. Piosenka Drogowskazy od Bandytki już teraz - na ESKA.pl!

Pierwszy singiel Bandytki pt. Drogowskazy wylądował w sieci. Chwytliwa melodia, produkcja na światowym poziomie i poruszający tekst sprawiają, że takiego kawałka nie powstydziłyby się nawet bardziej doświadczone gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Czy Bandytka będzie w stanie na niej namieszać? O tym przekonamy się już wkrótce, gdyż nowa piosenka jest jedynie zapowiedzią jej debiutanckiej płyty, nad którą wokalistka właśnie intensywnie pracuje. Co ciekawe, podobnie jak Sia, Bandytka zdecydowała się umieścić na niej nie tylko całkowicie nowe utwory, ale również kawałki napisane przez siebie dla innych artystów, z których oni ostatecznie zrezygnowali.

Bandytka - kim jest?

Bandytka to pseudonim artystyczny Beaty Ejzenhart. Wokalistka i autorka tekstów pomimo młodego wieku ma za sobą już wiele artystycznycn dokonań. Absolwentka studiów prawniczych, od zawsze zafascynowana światem muzyki, postanowiła przekuć swoją pasję na sposób na życie. Z tego powodu w 2013 roku otworzyła swoje własne studio nagrań Picture Records. Z kolei swoim talentem tekściarskim Bandytka wspomagała do tej pory także takich wykonawców jak: DJ Adamus, Saszan, Dżaga, Mariusz Totoszko, Mafia Mike, Jacek Dewudzki, Andrzej Cierniewski, Marie Napieralska, Aleksandra Jabłonka, czy Iwona Węgrowska.

Posłuchaj pierwszego singla Bandytki pt. Drogowskazy już teraz poniżej: