Nowości muzyczne 2017: Liam Payne i Zedd prezentują Get Low

2017-07-05 15:14
Nowości muzyczne 2017: Liam Payne i Zedd prezentują Get Low
Autor: fot. okładka singla Zedd & Liam Payne - Get Low Nowości muzyczne 2017: Liam Payne i Zedd prezentują Get Low

Zedd i Liam Payne przedstawiają Get Low, czyli swoją propozycję na hit lata 2017.

Zedd i Liam Payne połączyli siły w nowym singlu Get Low. Niemiecki didżej i producent zaprezentował różową okładkę swojego najnowszego singla na Instagramie i przy okazji zdradził datę premiery utworu - 6 lipca 2017. Zedd już wcześniej wypowiadał się na temat swojej wspólnej piosenki z wokalistą One Direction:

- Szczerze mówiąc, spotkaliśmy się już jakiś czas temu i stworzyliśmy razem piosenkę, nie wiedząc, czytrafi ona na moja czy jego płytę, chcieliśmy po prostu razem robić muzykę - mówił Zedd o współpracy z Liamem. Teraz już wiemy, że wspólny kawałek przypadł w udziale Zeddowi.

Zedd & Liam Payne - Get Low

Liam Payne z pewnością przyłączy się do promocji kompozycji ze swoim udziałem, ale obecnie nadal skupia się na podbijaniu list przebojów ze swoim pierwszym singlem Strip That Down. Solowy debiut członka 1D jest streamingowym hitem w Spotify oraz zajmuje wysokie 34. miejsce na prestiżowej liście Billboard Hot 100.

Myślicie, że współpraca Zedda i Liama Payne'a ma szansę stać się jednym z hitów lata 2017?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze