Nowe oblicze Greya i Capital Letters. 7 rzeczy, które łącza teledysk i film

2018-02-01 16:19
Nowe oblicze Greya i Capital Letters. 7 rzeczy, które łącza teledysk i film
Autor: Fot. YouTube/FiftyShadesVEVO kadr z teledysku

31 stycznia ukazał się drugi z teledysków promujących Nowe oblicze Greya. Hailee Steinfeld, BloodPop® - Capital Letters ma już na koncie setki tysięcy wyświetleń, a sam klip jest mocno inspirowany filmem.

Najnowszy teledysk Hailee Steinfeld, BloodPop® - Capital Letters pojawił się na serwisie YouTube 31 stycznia. Klip promuje Nowe oblicze Greya, ostatnią część jednej z najbardziej znanych trylogii o miłości. Film zobaczyć będziemy mogli już 9 lutego. Co ciekawe, twórcy utworu świetnie nawiązali do zbliżającej się premiery. Fani uchwycić mogą wiele smaczków wyjętych prosto ze stron książek i scen produkcji. 

Nowe oblicze Greya - 5 powodów aby wybrać się do kina

Autor: brak danych

  Zarówno seria filmów jak i książek 50 twarzy Greya w ciągu ostatnich lat podbiła serca milionów kobiet. Miłosna historia Any i Greya, która początkowo była zainspirowana sagą Zmierzch, stała się samodzielnym, światowym fenomenem. Nasi ulubieni bo

Nowe oblicze Greya - sceny, które łącza film i teledysk Capital Letters

1. Lot samolotem 
W teledysku zobaczymy liczne podróże. Podobnie jest w najnowszym filmie. Ana i Christian udadzą się w romantyczną podróż poślubną właśnie dzięki temu środkowi transportu. 

2. Życie jak z bajki 
Wokalistka podobnie jak Ana pławi się w luksusach! Elegancki apartament, podróże i zabiegi. Wszystko inspirowane życiem przyszłej pani Grey.

3. Piękne widoki na Paryż
Jak z pewnością zauważyliście oglądając trailer Nowego oblicza Greya, para uda się w podróż również do Paryża. Piękne widoki na miasto miłości pojawiły się również w teledysku. Niektóre są dosłownie wyjęte z filmu! 

4. Zmysłowe pocałunki i sceny w łóżku
Nowe oblicze Greya
to również miłosne sceny. Nie zabrakło ich też w teledysku. Wokalistkę zobaczymy w zmysłowej bieliźnie, którą z pewnością chętnie włożyłaby sama Ana. 

5. Wspólne podziwianie widoków
Pamiętacie Anę i Christiana wpatrujących się w piękne widoki? Ten kadr z pewnością jest nimi inspirowany: 

Nowe oblicze Greya i Capital Letters. 7 rzeczy, które łącza teledysk i film
Autor: Fot. YouTube/FiftyShadesVEVO Scena z teledysku

6. Nawiązanie do ślubu
Chociaż w teledysku nie pokazano ślubu, mamy do niego nawiązanie. Chodzi oczywiście o obrączkę, którą mogliście zauważyć niemal w każdej scenie. Wielokrotnie powtarza się zbliżenie na dłoń wokalistki. 

7. Scena pływania
Jeśli do tej pory mieliście wątpliwości, ta scena je rozwieje. Wspólne pływanie zostało uchwycone w identyczny sposób co w trailerze filmu. Prawda, że wygląda wspaniale? A jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o nadchodzącej premierze Nowego oblicza Greya koniecznie zaglądajcie na ESKA.pl i @50TwarzyGreya

Nowe oblicze Greya i Capital Letters. 7 rzeczy, które łącza teledysk i film
Autor: YouTube/FiftyShadesVEVO Scena pływania z teledysku

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze